جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ هم مبتنی بر تایزن است

یوسف اسفندیاری ۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۶ ۳ دی ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سامسونگ

جزئیاتی از جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ منتشر شده که طبق آن‌ها، به‌نظر می‌رسد باید انتظار یک به‌روزرسانی جزئی نسبت به Gear Sport عرضه شده در سال ۲۰۱۷ را داشته باشیم. طبق گزارش SamMobile، اسم رمز این ساعت هوشمند Pulse است و شماره مدل SM-R500 را یدک می‌کشد.

ارتباط آن با Gear Sport به خاطر همین شماره مدل است زیرا ساعت هوشمند مذکور هم از شماره مدل SM-R600 بهره می‌برد. البته کاهش عدد حرکت مرسومی نیست و معمولا شرکت‌ها برای نامگذاری مدل‌های جدیدتر، از اعداد بزرگ‌تر استفاده می‌کنند. در همین رابطه باید خاطرنشان کنیم که چنین خبری چندان موثق نیست و بهتر است تا اطلاع ثانوی با دیده‌ی تردید به آن نگاه کنیم.

در همین رابطه باید خاطرنشان کنیم که چنین خبری چندان موثق نیست.

طبق این گزارش، جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ مانند گذشته از سیستم‌عامل تایزن بهره می‌برد و مجهز به ۴ گیگابایت حافظه رم و دستیار دیجتالی بیکسبی است. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد جزئیات نمایشگر آن و پشتیبانی از اینترنت ۴G منتشر نشده.

در سال‌های اخیر، سامسونگ معمولا گجت‌های پوشیدنی خود را در نمایشگاه IFA در اوایل سپتامبر معرفی کرده ولی اگر این ساعت یک به‌روزرسانی نه‌چندان مهم باشد، احتمال این هم وجود دارد که در کنار گلکسی اس ۱۰ معرفی شود.

منبع: TechRadar

برچسب‌ها :
دیدگاه شما