سامسونگ از دستگاه تهویه هوای Wind-Free در نمایشگاه MENA 2017 رونمایی کرد

۷ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت سامسونگ الکترونیکس حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) امروز دستگاه تهیه هوای دیواری Wind-Free خود را در همایش منا در سنگاپور رونمایی کرد که اولین دستگاه در این رده است که تاکنون جایزه نوآوری را به خود اختصاص داده است. نمونه ایستاده این دستگاه در کره جنوبی بسیار موفق بود. دستگاه تهویه هوای مدل AR9500M  دارای فناوری سرمایشی انحصاری سامسونگ به نام Wind-Free است که هوای خنک و صرفه‌جویی در مصرف برق را بدون ایجاد باد سرد ناخوشایند، فراهم می‌کند.

جورجز برکات، مدیر منطقه‌ای بخش لوازم خانگی دیجیتال شرکت سامسونگ در حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا، می‌گوید:«در منطقه‌ای که زمان زیادی را در فضاهای بسته سپری می‌کنیم، یک سیستم خنک‌کننده کارآمد می‌تواند تا حد زیادی روش زندگی شما را بهینه کند. توانایی‌های انقلابی تهویه هوای سیستم AR9500M تضمین می‌کند که مشتریان دیگر نیازی به کنار آمدن با هوای سرد و ناراحت‌کننده نخواهند داشت و از کاهش هزینه برق در خانه‌هایشان سود خواهند برد.»

مدل AR9500M با استفاده از روش سرمایشی Wind-Free دمای مناسب در اتاق را حفظ می‌کند که در آن هوای سرد، از طریق ۲۱ هزار سوراخ ریز عبور هوا، در اتاق پراکنده می‌شود. این سیستم سرمایش دو مرحله دارد که در مرحله اول یعنی «حالت سرمایش سریع» دمای اتاق را پایین می‌آورد و وقتی به دمای دلخواه رسید، حالت «هوای پایدار» همان دما را حفظ می‌کند. این روش باعث صرفه‌جویی در مصرف برق تا ۷۲ درصد در مقایسه با حالت «سرمایش سریع» می‌شود.

Wind-Free Air Conditioner 2

موتور مدل AR9500M با استفاده از یک مبدل دیجیتالی هشت پله‌ای مجهز به فناوری تقویت قدرت، موجب می‌شود تغییرات گشتاور کاهش پیدا کند که به این ترتیب انرژی کلی لازم کاهش یافته و زمان لازم برای رسیدن کمپرسور به حداکثر سرعت کمتر می‌شود.

همچنین مدل AR9500M مجهز به وای‌فای است که امکان کنترل آن از هر مکانی را با استفاده از اپلیکیشن Smart Home سامسونگ فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند از راه دور دما و تنظیمات دستگاه را کنترل و اطلاعات عملکرد و مصرف انرژی آن و نیز روش‌های حل مشکل در صورت نیاز به تعمیر را به ‌صورت آنی دریافت کنند.

معماری سه‌وجهی منحصربه‌فرد AR9500M دارای فضای ورودی بزرگ‌تری است که امکان مکش هوا به‌ صورت گسترده را فراهم می‌کند و در عین حال بهترین عرض و زاویه خروجی هوا را به دست می‌دهد. تعداد بیشتر تیغه‌های متحرک (V-blades) و فن بزرگ‌تر باعث می‌شود هوا سریع‌تر خنک شود و با سرعت و در بازه بزرگ‌تری منتشر شود و تمامی گوشه‌های خانه را نیز در بر بگیرد.

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه