سامسونگ در ماه اول ۱۰ میلیون گلکسی S8 راهی بازار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گزارش‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که گوشی گلکسی S8 در فروردین ماه معرفی و راهی بازار می‌شود. سامسونگ قصد دارد این گوشی را در مراسمی بزرگ در شهر نیویورک معرفی کند. در شایعات جدید گفته شده که این شرکت کره‌ای قصد دارد گلکسی S8 را قبل از اردیبهشت ماه راهی بازار کند و در ماه اول ۱۰ میلیون دستگاه از این گوشی ساخته و راهی بازار می‌شود. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که مراحل تولید انبوه پرچم‌دار جدید سامسونگ از اواخر اسفند ماه آغاز می‌شود.

شاید عرضه‌ی ۱۰ میلیون گوشی در ماه اول رقم بسیار زیادی باشد؛ اما باید به این موضوع اشاره کنیم که سامسونگ قبلا ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی S7‌ در یک ماه فروخته بود. خرابی‌های گلکسی نوت ۷ هم باعث شد که درخواست برای خرید گوشی بعدی سامسونگ بالاتر از قبل باشد. پس سامسونگ امیدوار است که بتواند بیشتر از ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی S8 در ماه اول بفروش برساند.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 در دو مدل معمولی و پلاس راهی بازار می‌شود که هر دوی آن‌ها صفحه نمایش خمیده دارند. دیروز هم اولین تصویر احتمالی این گوشی به بیرون درز کرد.

منبع: techtimes

‌‌‌

telegram_ad2_1

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Next is Now

  S8 تمام رکوردهای فروش که تا الانم دست خود سامسونگ بوده رو جابجا خواهد کرد

 2. A.M

  ببخشید یک سوال داشتم اونم اینه که من به یک مغازه در ایران رفتم که نمایندگی سامسونگ بود و سامسونگ S8داشت ایا این گوشی واقعی است ؟

  1. sepehr

   گوشی هنوز معرفی نشده عزیز.

 3. محمد

  حتما همین طور است

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما