از این پس نمی‌توانید سامسونگ گلکسی نوت ۷ را شارژ کنید!

خشایار شاهسون ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰ 26 مارس 2017

سامسونگ به تازگی، آپدیت جدیدی را برای مدل گلکسی نوت ۷ در نطر گرفته است. در این به‌روزرسانی، دارندگان این گوشی دیگر قادر نیستند که گوشی خود را شارژ کنند. این تلفن هوشمند، بعد از اتمام شارژ، دیگر روشن نمی‌شود! داستان از آن‌جایی شروع شد که این شرکت کر‌ه‌ای به خاطر این تلفن هوشمند، به دردسر بزرگی افتاد؛ دردسری که اعتبار این شرکت را زیر سوال برد، از محبوبیت آن کم کرد و درنهایت باعث شد که خسارت زیادی به این شرکت کره‌ای وارد شود. مشکل از باتری این گوشی بود که باعث شد تعدادی از آن‌ها منفجر شوند و جان افرادی را به خطر بزرگ بیاندازند.

سامسونگ بعد این اتفاق ناخوشایند، از صاحبان این تلفن هوشمند درخواست کرد که گوشی خود را پس دهند. اما جالب است بدانید که هنوز افرادی هستند که این تلفن هوشمند را پیش خود نگه داشته‌اند و قصد ندارند که آن را پس دهند. به همین دلیل، سامسونگ تصمیم گرفته برای جلوگیری از بروز هرگونه اتفاق خطرناک برای دارندگان و دیگر افراد، به‌روزرسانی جدیدی را برای گلکسی نوت ۷ منتشر کند. این به‌روزرسانی، باعث می‌شود که این تلفن هوشمند دیگر شارژ نشود و درنتیجه، کاربران نتوانند پس از تمام شدن شارژ باتری، گوشی خود را روشن کنند.

منبع: Phonearena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. علی علی

  طرف مگه خنگه که بخواد گوشی رو آپدیت کنه که این اتفاق بیافته
  بعضی ها به عنوان کلکسیون هنوز نگه اش داشتن.

 2. محمد محمد

  اگر آپدیتش نکنن دچار مشکل نمیشن….ولی واقعا حیف اونگوشی افسانه ای….من نوت چار دارم و هنوز بعد سه سال بعضی از امکاناتش هیجان زدم میکنن…(در مورد سیکس پلاسم چنان نیس)

 3. علی علی

  احتمالا کاستوم رامی چیزی روش نصب می کنن دوباره راه بیوفته .

 4. hamedevil4 hamedevil4

  این اخر خننده بود وای قلبم