طرح سه بعدی سامسونگ گلکسی اس ۹ را ببینید

خشایار شاهسون ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۰
گلکسی اس ۸

به تازگی طرح‌های سه بعدی از گلکسی اس ۹ منتشر شده است. در این طرح‌های رندرشده می‌توانیم دوربین دوتایی و جای جدید سنسور اثر انگشت را ببینیم.

تصاویر سه بعدی نشان می‌دهند که پرچم‌دار سال آینده‌ی سامسونگ همانند گلکسی نوت ۸ به دوربین دوتایی مجهز می‌شود. چیدمان احتمالی دوربین دوتایی این گوشی هم بصورت عمودی خواهد بود. به واسه‌ی این طراحی، سنسور تشخیص  اثر انگشت درپایین دوربین و فلاش قرار خواهد گرفت. این ویژگی طراحی باعث می‌شود تا انتقاد کنونی وارد شده به گلکسی اس ۸ به محصول آینده‌ی سامسونگ دیگر وارد نشود. خیلی‌ها اعتقاد دارند که محل قرار گرفتن سنسور تشخیص اثر انگشت اس ۸ باعث می‌شود که احتمال برخورد انگشت کاربران به لنز دوربین بیشتر شود. این اتفاق باعث می‌شود تا لنز دوربین کثیف شود و کاربر نتواند عکس‌های خوبی را ثبت کند.

اگر این طرح‌های سه بعدی درست باشند، می‌توانیم متوجه شویم که سامسونگ این انتقاد را پذیرفته و برای همین، جای سنسور اثر انگشت را تغییر داده است. البته پیش از این حرف از قرار گرفتن این سنسور روی نمایشگر گوشی بود اما به دلیل مشکلات نور و رنگ در محل سنسور روی صفحه‌نمایش، هنوز شرکت‌ها از انجام آن دست نگه‌داشته‌اند.

همان‌طور که انتظار داریم، پرچم‌دار آینده‌ی سامسونگ از طراحی مشابه گلکسی اس ۸ بهره‌مند خواهد شد؛ صفحه‌نمایش باریک با کناره‌های خمیده. درمجموع انتظار می‌رود که طراحی گلکسی اس ۹ بجز تغییر جای اثر انگشت تغییر چشم‌گیری نکند. هم‌چنین از نظر مشخصات هم احتمالا تغییرات مهم، دوربین دوتایی و پردازنده‌ی قوی‌تر خواهد بود.

آیا شما از طرفداران خانواده‌ی گلکسی سامسونگ هستید یا برندهای دیگر مثل اپل، ال‌جی، سونی و HTC؟

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. دانیال حسینی زاده دانیال حسینی زاده

    LG نواوری های بیشتری دارد نسبت به سامسونگ.

  2. علی علی

    فقط سامسونگ

  3. Next is Now Next is Now

    Galaxy یک کهکشان بی انتهاست …