سامسونگ ۵۵ میلیون Galaxy S7 فروخته است

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حال حاضر، خبرها بیشتر از پرچم‌دارهای جدید سامسونگ می‌گویند و هر چه که می‌شنویم، مربوط به گوشی‌های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus است. با این حال، بد نیست به این موضوع هم نگاهی بیاندازیم که پرچم‌دار قبلی سامسونگ هم بسیار محبوب بود. در واقع، خبری به تازگی منتشر شده است که از فروش شگفت‌انگیز Galaxy S7 می‌گوید.

سامسونگ از زمان عرضه‌ی دو گوشی Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge، توانسته است ۵۵ میلیون دستگاه از این گوشی‌ها را بفروشد.

طبق اطلاعاتی که موسسه‌ی آماری Strategy Analytics ارایه داده است، سامسونگ از زمان عرضه‌ی دو گوشی Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge، توانسته است ۵۵ میلیون دستگاه از این گوشی‌ها را بفروشد. عددی که سامسونگ خودش رسما ارایه داده بود، به سه ماهه‌ی اول عرضه‌ی Galaxy S7 برمی‌گردد؛ رقمی که از فروش ۷.۲ میلیون دستگاه Galaxy S7 در سه ماه ابتدای‌ فروش این گوشی خبر می‌داد.

دو گوشی Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus به تازگی وارد بازار شده‌اند و البته در مقایسه با پرچم‌دار سال قبل سامسونگ، قیمتی بسیار بالا دارند. عرضه‌ی Galaxy S8 باعث شده است تا قیمت Galaxy S7 بسیار پایین بیاید؛ طوری که در هفته‌ی گذشته، فروشگاه Best Buy این گوشی را به قیمت ۴۸۰ دلار و آن هم به صورت قراردادی و قسطی می‌فروخت. در حال حاضر حتی می‌توان Galaxy S7 را از فروشگاه eBay به قیمت ۴۷۵ دلار خرید.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که Galaxy S8 فروشی حتی بهتر از Galaxy S7 داشته باشد. در حال حاضر پیش‌فروش Galaxy S8 فقط در کره‌ی جنوبی بیش از ۵۵۰ هزار مخاطب داشته است. این رقم ۵.۵ برابر بیشتر از پیش‌فروش‌های Galaxy S7 است.

منبع: Phone Arena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar Next is Now

    چه میکنه با دل این کاربرا سامسونگ

  2. Avatar (Ali)

    سامسونگ است دیگر:)

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه