سامسونگ DeX جدید را در کنار گلکسی S9 ببینید

۲۰ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
گلکسی اس 9

دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس قرار است در خلال نمایشگاه MWC 2018 در تاریخ ۶ اسفند رونمایی شوند. احتمالا سامسونگ در کنار این دو گوشی از مجموعهی متنوعی از لوازم جانبی هم رونمایی خواهد کرد. یکی از این لوازم جانبی DeX Pad نام دارد که در واقع مدل جدیدی از DeX Station سال گذشته (تصویر بالا) است و احتمالا قابلیتهای جدیدی را به آن اضافه خواهد کرد.

همانند DeX Station، مدل جدید به نام DeX Pad هم به شما اجازه میدهد گوشی گلکسی خود را به یک مانیتور خارجی و سایر لوازم جانبی مانند کیبورد و ماوس وصل و از آن به جای یک کامپیوتر دسکتاپ استفاده کنید. البته ظاهرا قرار است DeX Pad علاوه بر این به شما اجازه دهد که از خود گوشی به عنوان یک تاچپد یا صفحهکلید مجازی استفاده کنید.

ایوان بلس (evleaks@) چند تصویر منتشر کرده که در آنها میتوانید DeX Pad جدید را ببینید. همانطور که در یکی از این تصاویر میبینید، گوشی گلکسی اس ۹ میتواند به صورت افقی روی این داک جدید قرار بگیرد که در نتیجه قرار گرفتن آن زیر دست و انگشتان شما به راحتی ممکن میشود. علاوه بر این به نظر میرسد این تصویر یک بار دیگر تایید میکند که گوشی گلکسی اس ۹ حداقل از روبرو شباهت زیادی به گلکسی اس ۸ خواهد داشت.

بر اساس گزارشها، DeX Pad سامسونگ با برخی از گوشیهای قدیمیتر خانوادهی گلکسی هم سازگار خواهد بود که قطعا گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ را شامل می شود. بنابراین برای استفاده از این داک جدید لزوما نیازی به خریدن گلکسی اس ۹ یا گلکسی اس ۹ پلاس نخواهید داشت.

سال گذشته داک DeX Station موفق نشد نظر همهی منتقدان را جلب کند. حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا Dex Pad جدید بهبود چشمگیری را نسبت به مدل قبلی ارائه میدهد.

انتظار میرود سامسونگ فروش DeX Pad را هم تقریبا همزمان با فروش گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس آغاز کند که در ماه مارس خواهد بود. احتمالا قیمت DeX Pad هم مانند DeX Station چیزی در حدود ۱۵۰ دلار است. آیا شما تمایلی به خریدن وسیلهای شبیه به این داک دارید؟

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar امیر

  سامسونگ باید به صورت رسمی از ایرانیان عذرخواهی کنه از شما می خوام که پیگیر این مسئله باشید

  1. Avatar MJ

   ربطی به سامسونگ نداشت
   کار کمیته برگزاری مسابقات بوده

 2. Avatar میثم

  گرانه گران 🙂

 3. Avatar Next is Now

  محصول جذابی ست