سامسونگ Gear S4 از بیکسبی پشتیبانی می‌کند

یوسف اسفندیاری ۲۰ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سامسونگ Gear S4

سامسونگ همچنان در تلاش است که بیکسبی را به‌عنوان یک دستیار دیجیتالی همه‌فن حریف مطرح کند. هرچند این دستیار دیجیتالی امکانات زیادی دارد، اما همچنان در مقایسه با مواردی مانند گوگل اسیستنت و الکسا حرف زیادی برای گفتن ندارد. ساعت هوشمند Gear S3 با وجود اینکه از میکروفون و اسپیکر داخلی بهره می‌برد، اما از بیکسبی پشتیبانی نمی‌کرد. چند ماه پیش که سامسونگ پلتفرم SmartThings را روانه‌ی این ساعت هوشمند کرد، امیدوار بودیم چنین اتفاقی برای بیکسبی هم تکرار شود که البته چنین چیزی اتفاق نیفتاد. با این حال، بر اساس جدیدترین گزارش‌ها، به‌نظر می‌رسد ساعت هوشمند سامسونگ Gear S4  از همان ابتدا از دستیار دیجیتالی بیکسبی پشتیبانی می‌کند.

این دستیار دیجیتالی جایگزین S Voice خواهد شد.

خوشبختانه، قرار نیست یک دکمه‌ی اختصاصی بیکسبی در سامسونگ Gear S4 تعبیه شود و این دستیار دیجیتالی جایگزین مشخصه‌ی S Voice خواهد شد که گجت‌های پوشیدنی سامسونگ از آن بهره می‌برند. طبق این گزارش، برای بهره‌گیری از این دستیار دیجیتالی می‌توان از دکمه هوم موجود در این ساعت استفاده کرد یا اینکه کاربر عبارت Hi Bixby را بیان کند.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، به نظر می‌رسد سامسونگ Gear S4 یکی از جذاب‌ترین ساعت‌های هوشمند خواهد بود. در ضمن باید به نسخه‌ی دوم بیکسبی هم اشاره کنیم که قرار است در کنار معرفی گلکسی نوت ۹، رونمایی شود. بنا به شایعات موثق، نسخه‌ی جدید این دستیار دیجیتالی از قابلیت‌های هیجان‌انگیز متعددی بهره می‌برد.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما