سرفیس فون احتمالا این شکلی خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه

مایکروسافت در بازار تلفن‌های همراه شرایط خوبی ندارد، اما هیچ وقت امیدش از این بازار را قطع نکرد. در واقع این شرکت قصد دارد یک محصول دیگر هم تا چند ماه آینده راهی بازار کند. محصولی که شاید با نام سرفیس فون در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. براساس شایعات منتشر شده این گوشی چهار سال است که در دست ساخت قرار دارد و مایکروسافت کلی به آن امیدوار است. امروز اطلاعات جدیدی از این گوشی به بیرون درز کرده که ظاهر احتمالی سرفیس فون را نشان می‌دهند.

در این پتنت‌ها گفته شده محصول جدید مایکروسافت یک محصول قابل انعطاف است که نقش تلفن همراه و تبلت را ایفا می‌کند. به نظر می‌رسد که برای این محصول از ساختار قابل انعطاف استفاده و  صفحه نمایشی روی آن قرار گرفته که خم می‌شود.

البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که پتنت‌ها دلیلی برای عرضه‌ی نهایی یک محصول نمی‌شوند؛ اما می‌توانند برخی از ایده‌های یک شرکت برای محصولات بعدی خودش را نشان دهند. البته از آنجایی که گفته شده در سال ۲۰۱۷ محصولات قابل انعطاف بیشتری راهی بازار می‌شوند، بعید نیست که مایکروسافت هم بخواهد چنین دستگاهی عرضه کند. گفته شده که دو شرکت سامسونگ و ال‌جی هم تا قبل از سال ۲۰۱۸ محصولاتی قابل انعطاف با صحفه نمایشی که می‌توان آن را خم کرد، تولید می‌کنند. در ادامه می‌توانید تصاویری از پتنت‌های لو رفته‌ی مربوط به سرفیس فون را ببینید:

منبع: Phone Arena

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Agh_Rizaw

  سلام
  مطمئنا این شکلی نییت.
  این تصویر فقط داره تاشو بودنشو نشون میده.

 2. سینا

  خدا نکنه این شکلی باشه ????

  1. بهنام

   نه خدا نکنه من الان دو سال گوشی رده بالا نخریدم به امید یه گوشی خوب از ماکروسافت. اگه این شکلی باشه که حال بهم زن هست. تبلت دیمو هم از این خوشکل تره.

   1. امیرحسین

    این کلیه هنوز هیچی معلوم نیست که

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما