ال‌جی می‌خواهد سرویس پرداخت موبایلی راه‌اندازی کند

زهرا غلامی ۲۹ آبان ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۰ 5 دسامبر 2018 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ال‌جی

ال‌جی در نظر دارد تا ماه آینده سرویس پرداخت موبایلی خودش را راه‌اندازی کند.

احتمالا این سرویس در گوشی LG V10 قابل استفاده خواهد بود، زیرا جزو معدود گوشی‌های این شرکت بوده که به اسکنر اثر انگشت مجهز است.

سرویس‌های پرداخت موبایلی روز به روز محبوب‌تر و رایج‌تر می‌شوند و در حال حاضر پلت‌فرم‌های مختلفی این سرویس را ارایه می‌دهند. اپل، گوگل و سامسونگ از همان ابتدا به سراغ این بازار رفتند و حالا ال‌جی هم می‌خواهد همین مسیر را دنبال کند.

ال‌جی در نظر دارد تا ماه آینده سرویس پرداخت موبایلی خودش را راه‌اندازی کند. ال‌جی این موضوع را به خبرگزاری Korea Times تایید کرده است. در حال حاضر این شرکت مشغول بستن قرارداد با شرکت‌های بزرگ کارت اعتباری در کره‌ی جنوبی است. درباره‌ی جزییات مربوط به نام رسمی این سرویس و تاریخ راه‌اندازی آن هیچ اطلاعاتی وجود ندارد. همچنین مشخص نیست که ال‌جی از تکنولوژی NFC استفاده خواهد کرد یا MST. سامسونگ از این نظر یک برتری دارد زیرا هر دو تکنولوژی را پشتیبانی می‌کند.

با وجود سرویس‌های پرداخت موبایلی بزرگی مثل اپل، گوگل و سامسونگ ،رقابت برای ال‌جی در جذب تراکنش‌های مالی دشوار خواهد بود. اما با توجه به این که این بازار هنوز در مراحل اولیه‌ی رشد قرار دارد، امکان موفقیت برای ال‌جی وجود دارد. این شرکت برای تشویق مردم به استفاده از سرویس‌اش باید اقدام متفاوتی انجام دهد.

احتمالا این سرویس در گوشی LG V10 قابل استفاده خواهد بود، زیرا جزو معدود گوشی‌های این شرکت بوده که به اسکنر اثر انگشت مجهز است.

منبع: The Korea Times

برچسب‌ها :
دیدگاه شما