گوشی‌های جدید، به‌صرفه‌ و پرطرفدار سری J سامسونگ در راهند

۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سری J سامسونگ از محبوب ترین گوشی‌های میان‌رده و به صرفه‌ی بازار بوده‌اند. به همین دلیل هم عجیب نیست بشنویم سامسونگ گوشی‌های بیشتری از سری J روانه‌ی بازار می‌کند. امسال سه مدل جدید گلکسی J3، J5 و J7 تاییدیه FCC گرفتند. در عین حال خبرگزاری‌ها شایعات و گزارشات زیادی در مورد ویژگی‌ها و طراحی این گوشی‌ها فاش کردند. علاوه بر این عکس‌ و فیلم‌های زیادی به‌طور غیررسمی از گوشی‌های جدید سری J منتشر شده است.

سامسونگ رسما تایید کرد: گلکسی (۲۰۱۷)J3، گلکسی (۲۰۱۷)J5 و (۲۰۱۷)J7  در راهند.

همه‌ی این ها به نزدیک بودن رونمایی این گوشی‌ها اشاره دارند. حالا سامسونگ به صورت رسمی تولید این گوشی ها را تایید کرده است. البته در یک موقعیت غیرمنتظره!

سامسونگ در صفحه اطلاعاتش برای اپلیکیشن «Kids Mode»  نام گوشی‌هایی که می‌توانند آن را پشتیبانی کنند لیست کرده است. در این بین نام گلکسی (۲۰۱۷)J3، گلکسی (۲۰۱۷)J5 و (۲۰۱۷)J7 در کنار گوشی‌های موجود در بازار آورده شده است. نکته‌ی جالب دیگر در این لیست نام گلکسی نوت ۷ است. باید یادآوری کنیم نسخه‌های تجدید نظر شده‌ی گلکسی نوت ۷ چندی پیش روانه‌ی بازار شدند.

باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا گوشی‌های جدید سری J سامسونگ انتظارات مشتریان را برآورده می‌کند و در فروش موفق خواهد بود؟!

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما