تنها سه روز تا پایان کمپین مهر می‌تابد فرصت باقیست

۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
مهر می تابد 6

کمپین خیریه‌ی «مهر می‌تابد» از ۱۰ شهریور آغاز شده و تا ۵ مهر ادامه دارد. این یعنی تنها ۳ روز دیگر تا پایان مهلت خرید و ارسال هدایا برای دانش‌آموزان نیازمند فرصت دارید.

«یک جعبه مداد رنگی، یک کیف کوچک، یک دفتر مشق ساده، چند مداد مشکی و قرمز، یک تراش و پاک‌کن.»

شاید باورش سخت باشد؛ ولی همین چند قلم آرزوی کودکانه‌ی دانش‌آموزانی است که در مناطق محروم مرزی به مدرسه می‌روند.

دیجی‌کالا با همراهی شما و همزمان با جشنواره‌ی «بازگشت به مدرسه» تلاش کرده شادی روزهای آغازین مهر را با کودکان کشورمان در نقاط صفر مرزی تقسیم کند. کمپین «مهر می‌تابد» با همین هدف و به کمک موسسه‌ی خیریه‌ی «طلوع بی‌نشان‌ها» در دیجی‌کالا برگزار شده است. در این کمپین هدایای مردمی شامل کیف و لوازم التحریر، جمع‌آوری و برای کودکان نقاط صفر مرزی ارسال می‌شود.

شما از ابتدای شروع کمپین تا حالا حدود ۵۰۰۰ انواع نوشت‌افزار، ۱۷۰۰ پاک‌کن و مداد تراش، ۴۴۷ کیف و جامدادی، بیش از ۳۰۰۰ دفتر مشق و ۱۲۰۰ قلم لوازم نقاشی تهیه کرده‌اید. تقریبا همه‌ی هدیه‌های شما به دست دانش‌آموزان محروم در نقاط صفر مرزی رسیده و ارسال آن‌ها همچنان ادامه دارد. در کنار شما، دیجی‌کالا هم از طرف خود ۱۵۰۰ کودک نیازمند را تحت پوشش قرار داده و تمام کالاهای مورد نیاز برای شروع سال تحصیلی آن‌ها را تامین کرده است.

کمپین «مهر می‌تابد» تا ۵ مهر ادامه دارد و تنها سه روز دیگر تا پایان کمپین باقی‌ مانده است. برای ارسال هدیه‌های خود کافیست به صفحه‌ی ویژه‌ی مهر می‌تابد در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا وارد شوید. کالاهای مورد نظرتان مثل خط کش، مداد و مداد فشاری، خودکار، ماژیک و دفترچه را به سبد خریدتان اضافه و به صورت آنلاین پرداخت کنید. دیجی‌کالا هدیه‌ی شما را به دست دانش‌آموزان نیازمند در نقاط صفر مرزی می‌رساند.

نقطه صفر مرزی

خیلی دورتر، آرزوهای کوچک و دست‌های خالی منتظر لطف شما هستند. با شروع مهر، بین هیاهوی روزهای اول مدرسه آن‌ها را فراموش نکنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar مهیار شهسواریان

    من چند هفته پیش تو طرح مهر می تابد شرکت کردم اما وضعیت سفارش من در حالت فاکتور شد تغییر نکرده ایا زمان خاصی ارسال میشه یا مشکلی تو سفارش است.