سورپرایز وزیر ارتباطات رونمایی شد؛ پست پلاس پهپادها را به شرکت پست آورد

۲۱ آذر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پست پلاس

روز دوشنبه ۱۸ آذر، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان در حاشیه همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از سورپرایزی خبر داد که به‌زودی توسط شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پس از این سخن آقای وزیر، موجی از هیجان و گمانه‌زنی‌ها درباره این سورپرایز یا شگفتانه وزارت ارتباطات به راه افتاد. بعضی کاربران به رفع فیلتر تلگرام امید داشتند، بعضی رویای رایگان شدن ترافیک داخلی را داشتند، عده‌ای به معرفی شبکه ۵G در ایران دل‌ بسته بودند، علاقه‌مندان به نجوم و فضا منتظر پرتاب ماهواره‌ای جدید بودند و بعضی از قطع شبکه جهانی اینترنت و گسترش شبکه‌ای با نام اینترنت ملی نگران بودند که البته مفهوم اینترنت ملی به‌طور کامل از سوی آقای جهرمی تکذیب شد.

وزیر ارتباطات

اما دقایقی قبل وزیر ارتباطات با انتشار ویدیویی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از سورپرایز موعود رونمایی کرد. در این ویدیو که در ادامه مشاهده خواهید کرد، حسین غضنفری، معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست، به‌صورت آزمایشی بسته‌ای را با استفاده از سرویس «پست پلاس» برای محمد جواد آذری جهرمی ارسال می‌کند که در نهایت با موفقیت به دست آقای وزیر رسید.

با راه‌اندازی سرویس پست پلاس، از این پس شرکت ملی پست ایران به قابلیت حمل و نقل مرسوله با استفاده از پهپاد مجهز می‌شود و ایران نیز به جمع معدود کشورهایی می‌پیوندد که از این فناوری برخوردار هستند. به همین مناسبت، وزیر ارتباطات از ارسال رایگان نامه‌ها در روز ۲۳ آذر در سراسر کشور خبر داده است. برای اطلاعات بیشتر درباره سرویس پست پلاس می‌توانید به وب‌سایت Post-plus.ir مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که صفحه اصلی این وب‌سایت از برگزاری نمایشگاه پست پلاس در ۸ روز آینده خبر می‌دهد که در آینده اخبار مربوط به آن را پوشش خواهیم داد.

نظر شما درباره این سورپرایز وزیر ارتباطات چیست؟ آیا آقای وزیر توانست انتظار شما را برآورده کند؟ پیش‌بینی شما از سورپرایز آقای جهرمی چه بود؟ نظرات خود را با ما به‌ اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۴ دیدگاه
 1. پویاکام

  سلام
  ما سه تا بسته برده بودیم پست. آخرش گفتند این قدر شد. گفتیم مگه نگفتند امروز پست رایگانه؟ کارمند پست بلند داد زد: مگه امروز رایگانه؟ همکارش از آن ور داد زد: فقط یک بسته را میشه رایگان ارسال کرد. باید بری توی قسمت پست پلاس. کارمند اینور شروع کرد فحش دادن که این فلان‌فلان‌شده پول ما را نمیده می‌خواد پهباد هوا کنه. بعد یک ساعت دوباره رفت توی بخش پست پلاس از اول همه چیز را وارد کرد. یک رسید داد. بعد رفت دو تا بسته بعدی را از اول توی پست معمولی وارد کرد. ما که خیلی سورپرایز شدیم!

 2. toofun

  خخخخخ
  معدود کشوراش خدایی خیلی خنده داره
  خو کدوم کشور پول خرج نامه رسانی میکنه
  مال دویس سال پیش بوده نامه
  اگه راس میگی یکم اینترنتا رو ارزونتر کن کمر ملت نشکنه

 • 1
 • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه