[E3 2016] سونی زمان دقیق کنفرانسش در E3 را مشخص کرد؛ زمان تمام کنفرانس‌ها را ببینید

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

انتشار خبرها و شایعات نمایشگاه E3 امسال احتمالا همین امروز و فردا است که شروع شوند. سونی تاریخ و ساعت برگزاری کنفرانس E3 خود را مشخص کرده است.

طبق خبری که سونی منتشر کرده، کنفرانس پلی‌استیشن در E3 امسال قرار است در روز ۱۳ ماه ژوئن و در ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت لس‌آنجلس برگزار شود.

انتظار نداریم خبری از نینتندو در نمایشگاه E3 بشنویم.

انتظار داریم در کنفرانس سونی، خبرهایی از مدل ارتقا یافته‌ی پلی‌استیشن۴ بشنویم. شایعات گفته‌اند که سونی مدل جدید پلی‌استیشن۴ را تا قبل از پاییز عرضه می‌کند. پاییز امسال، قرار است شاهد عرضه‌ی هدست واقعیت مجازی PlayStation VR باشیم؛ مدل جدید پلی‌استیشن۴ هم که فعلا آن را به اسم NEO می‌شناسیم، ظاهرا سخت‌افزار بهتری برای پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن دارد.

مایکروسافت هم مثل همیشه امسال کنفرانسی برای خود برگزار می‌کند. با این حال، انتظار نداریم خبری از نینتندو در نمایشگاه E3 بشنویم. شرکت‌های بازی‌سازی یوبی‌سافت و بتسدا هم کنفرانس‌هایی را برای نمایشگاه E3 امسال در نظر گرفته‌اند. الکترونیک‌آرتز هم که تا به حال کنفرانس‌های‌اش را در این نمایشگاه برگزار می‌کرد، تصمیم گرفته تا برنامه‌ای چند روزه مثل PlayStation Experience راه بیاندازد و بازی‌های‌اش را در توسط آن معرفی کند.

می‌توانید در ادامه، تاریخ و ساعت برگزاری کنفرانس‌ها را ببینید. ساعت‌ها به وقت تهران هستند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

کنفرانس الکترونیک‌‌آرتز: روز ۲۴ خرداد ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه‌ی بامداد

کنفرانس بتسدا: روز ۲۴ خرداد ساعت ۶:۳۰ صبح

کنفرانس مایکروسافت:‌ روز ۲۴ خرداد ساعت ۹ شب

کنفرانس یوبی‌سافت: روز ۲۵ خرداد ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه‌ی بامداد

کنفرانس سونی: روز ۲۵ خرداد ساعت ۵:۳۰ صبح

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما