سونی یک دسته‌ی طرح فوتبال برای PS4 ساخته است

۲۳ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سونی دیروز از یک طرح جدید برای دسته‌ی کنسول بازی خود رونمایی کرد. این دسته‌ی جدید، برای طرفداران فوتبال طراحی شده است و PlayStation FC نام دارد. این دسته‌ی جدید به مناسبت عرضه‌ی شماره‌های جدید دو بازی FIFA و PES طراحی شده است و سونی می‌گوید که همزمان با آغاز فصل جدید فوتبال روی پلی‌استیشن۴، وارد بازار می‌شود.

تاریخ عرضه‌ی این دسته، ۲۹ سپتامبر اعلام شده است.

به نظر می‌رسد که بر و بچه‌های سونی، طرفدار FIFA باشند، چون تاریخ عرضه‌ی این دسته، ۲۹ سپتامبر اعلام شده است. روز ۲۹ سپتامبر تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی FIFA 18 است.

این دسته‌ی جدید پلی‌استیشن۴ روی تاچ پد و هم‌چنین دو سمت خود، طرح‌هایی دارد. طرح روی تاچ‌پد، محوطه‌ی پنالتی است و طرح دو سمت دسته هم لوگوی PlayStation FC و هم‌چنین شکل‌های معروف پلی‌استیشن هستند که شبیه به تاکتیک‌های فوتبال طراحی شده‌اند.

نکته‌ی جالب درباره‌ی این دسته، عرضه نشدن آن در انگلستان است. بازی FIFA و اساسا فوتبال، محبو‌ب‌ترین بازی‌های انگلستان هستند و سونی می‌تواند انتظار داشته باشد انگلیسی‌ها حسابی از این دسته خوش‌شان بیاید، ولی مشخصا گفته که دسته‌ی طرح فوتبال آن‌ها در انگلستان و استرالیا عرضه نخواهد شد.

منبع: PlayStation.com

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar پویا

    واقعا فشار زیادی به سونی وارد شد با این نوع آوری!
    البته تنها آرزو و انتظار من از سونی “ندادن” خبری در مورد PS5 هست حداقل تا نیمه دوم سال ۲۰۱۹. در این موردسکوت و بی خبری رو ترجیح میدم. به همین خاطر اتفاقا برای من کنفرانس سونی در E3 2017 خیلی خوشحال کننده و امیدوار کننده بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه