سوپر ماریو ران را با اینترنت موبایل بازی نکنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر از جمله افرادی هستید که از بسته‌های اینترنتی حجمی که اپراتورهای موبایل اریه می‌دهند استفاده می‌کنید، بهتر است بازی «سوپر ماریو ران» (Super Mario Run) را در این حالت تجربه نکنید. به نظر می‌رسد که بازی سوپر ماریو جدید که فعلا برای آیفون و آیپد عرضه شده، حجم زیادی از اینترنت موبایل را به خودش اختصاص می‌دهد و حجم اینترنت شما را خیلی سریع تمام می‌کند.

تحقیقات صورت گرفته به این موضوع اشاره می‌کنند که هر ساعت بازی کردن سوپر ماریو ران بین ۴۰ تا ۶۰ مگابایت اینترنت مصرف می‌کند. پس اگر این بازی را در طول روز بخواهید چند ساعتی بازی کنید، کلی از حجم اینترنت موبایل‌تان را از دست می‌دهید و پس از دو هفته ممکن است ۵ گیگابایت اینترنت صرف این بازی کنید.

برای تجربه‌ی ماریوی جدید روی آیفون یا آیپد خودتان باید همیشه به اینترنت متصل باشید. در واقع این بازی را نمی‌شود بدون اتصال اینترنتی تجربه کنید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که ماریوی جدید را حتما با اینترنت وای‌-فای بازی کنید. البته همین موضوع اتصال اینترنتی این بازی برای نینتندو هم دردسر دست کرده و سرورهای این عنوان با مشکل مواجه شده‌اند. این احتمال وجود دارد که تا چند وقت دیگر نینتندو یک راه حل تازه برای مشکل پیش آمده پیشنهاد دهد یا حالت اتصال اینترنتی این بازی را غیرفعال کند.

منبع: Pocketnow

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. Milad

  من تمام سکه هارو گرفتم ولی World 2 باز نمیشه .

 2. hamed

  این اعداد واسه ما زیاده واسه اونا خاطره است!

 3. حسين

  تو ایران باز نمیشه ????

 4. امید

  یه پیشنهاد هم من دارم چرا اصلا این بازی رو دانلود کنیم این همه بازی خوب ریخته تو مارکت ها، سایت ها.

 5. احد

  من کلا بازی انلاین باشه ..نصب نمی کنم
  چه مصرف کنه ..چه نکنه

 6. Cp.Mahdi Cp.Mahdi

  “هر ساعت بازی کردن سوپر ماریو ران بین ۴۰ تا ۶۰ مگابایت اینترنت مصرف می‌کند.”
  خیلی زیاده! بازی های real time هم انقدر حجم خرج نمیکنن؛ دقیقا نمیدونم اتصال به اینترنت فقط برای ثبت رکورده یا میخوان لحظه لحظه بازی کردنمون رو ببینن(حتی برای این حالت هم زیاده! مگر اینکه بازی ها توی سرور رندر بشه و به صورت فیلم به گوشی ارسال بشه!????). ولی برای اکثر کشور ها به جز چند کشور (که نمیدونیم چه کشور هایی هستن????) مهم نیست، فقط بازی میکننو حالشو میبرن!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما