سکوت سازندگان No Man’s Sky پس از ماه‌ها شکسته شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

با اینکه به نظر ما، بازی No Man’s Sky به خودی خود خیلی هم خوب است و اصولا کار هنری را برای اینکه مخاطب بپسندد، تغییر نمی‌دهند، اما استودیوی سازنده‌ی این بازی برنامه‌های دیگری در ذهن دارد. استودیوی بازی‌سازی Hello Games پس از یکی دو ماه سکوت، در وب سایت خود خبر از عرضه‌ی آپدیت جدیدی برای بازی داده است.

نمی‌ًدانیم آیا از مشکلات پس از عرضه‌ی No Man’s Sky خبر دارید یا نه، اما بازی‌کننده‌ها که سال‌ها برای عرضه‌ی این بازی انتظار کشیده بودند، نتوانستند با آن ارتباط برقرار کنند. استودیوی Hello Games اطلاعات زیادی از آپدیتی که قرار است برای No Man’s Sky عرضه شود ارایه نداده، اما گفته که اسم آن «آپدیت پایه» (Foundation Update) است و این بروزرسانی، پایه‌های آپدیت‌های بزرگ بعدی خواهد بود.

ظاهرا قرار است در آپدیت‌های بعدی No Man’s Sky، امکان ساخت پایگاه در بازی فراهم شود. استودیوی بازی‌سازی Hello Games گفته که این آپدیت، به زودی برای بازی عرضه خواهد شد.

No-Man's-Sky---2

در بیانیه‌ای که این استودیو منتشر کرده، آمده است که اعضای این استودیو در ۹ هفته‌ای که از عرضه‌ی بازی گذشته است، سخت مشغول کار روی آپدیت جدید بازی بوده‌اند. طبق بیانیه‌ی این استودیو، بحث درباره‌ی این بازی زیاد بوده، اما آن‌ها تمام صحبت‌ها را شنیده‌اند و می‌خواهند بازی‌شان را پیشرفت دهند.

سونی اخیرا گفته بود که بازی No Man’s Sky ممکن است در آینده، ظرفیت بزرگی که دارد را پیدا کند.

No Man’s Sky برای پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی در تابستان امسال عرضه شد. با اینکه بازی از سوی منتقدان، بازخورد مثبتی گرفت، اما بازی‌کننده‌ها بسیار این بازی را کوبیدند.

منبع: Engadget

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. حامد

    نظرتون محترم.

    اما نه بازی بود نه اثر هنری!

    صرفا پوسترهای زیبایی داشت!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما