چگونه در سیستم کسب درآمد دیجی کالا برنده باشیم

محمد مهدی جعفری ۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۸ ۴ اسفند ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

از ابتدای شروع سیستم کسب درآمد دیجی کالا شعار ما، «یک معامله برد برد برد» برای همه بوده است. در این راستا ویژگی‌های جدیدی به سیستم کسب درآمد اضافه کردیم تا همکاران فروش بتوانند با فعالیت بیشتر درآمد خود را بیش از پیش افزایش دهند.

سطح بندی‌ها

دیجی کالا

اولین ویژگی جدید، پنل طرح تشویقی سطح‌بندی رسانه‌های فعال در پنل سیستم کسب درآمد است. سایت‌ها در ۳ سطح برنزی، نقره‌ای و طلایی می‌توانند فعالیت کنند و کمیسیون این سطح‌ها به صورت پلکانی در همه دسته‌بندی‌ها افزایش پیدا می‌کند. معیار سطح‌بندی تعداد سفارش قطعی شده در ماه است و در صورتی که تعداد سفارش‌های شما در ماه بیش از ۷۰۰ سفارش باشد سطح شما به نقره‌ای تبدیل می‌شود و در صورتی بیشتر از ۱۷۰۰ سفارش از طریق حساب کاربری شما ثبت شده باشد، رسانه شما طلایی می‌شود. پس از تغییر سطح تا یک ماه تمام خریدهای شما با کمیسیون بیشتر در تمام دسته‌بندی‌ها نسبت به سطح پایین‌تر محاسبه خواهد شد. همه رسانه‌های ثبت شده به صورت پیش‌فرض در سطح برنزی قرار دارند. با افزایش فعالیت خود به راحتی می‌توانید سطح خود را بالا ببرید و درصد کمیسیون خود را به صورت تصاعدی برای ماه‌های بعد افزایش دهید.

استفاده از کد تخفیف

تعداد محدودی از خریدها توسط مشتریان با استفاده از کد تخفیف انجام می‌شود که در این صورت مبلغ کد تخفیف از مبلغ کمیسیون کسر خواهد شد.

مشتری جدید دیجی‌کالا

ما برای مشتریان جدیدی که از طریق رسانه شما با دیجی‌کالا آشنا شوند و اولین خرید خود را از سایت دیجی‌کالا انجام دهند نیز کمیسیون در نظر گرفته‌ایم. در صورتی که خرید انجام شده از سمت رسانه شما، توسط مشتری جدیدی باشد، علاوه بر کمیسیون کالاهای سفارش مورد نظر مبلغی نیز تحت عنوان کمیسیون مشتری جدید به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد. شایان ذکر است که این مبلغ برای سطح‌های برنزی، نقره‌ای و طلایی نیز متفاوت است.

امیدواریم که ویژگی‌های افزوده شده، فرصتی جدید برای افزایش درآمد همکاران گرامی و در نتیجه تحقق شعار «برد برد برد» برای همه طرف‌ها باشد. در روزها و هفته‌های آتی نیز آپدیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی به سیستم اضافه خواهد شد که امیدواریم رضایت روز افزون همکاران را به دنبال داشته باشد، این به‌روزرسانی‌ها از همین کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. ساسان ساسان

    اگه به جای تعداد سفارش معیار مقدار فروشی باشد که همکار برای فروش دیجی کالا ایجاد کرده است بهتر است چون مثلا کسی که ۱۰ تا فروش ۱۰ میلیون تومانی ایجاد کرده از کسی که ۷۰۰ تا محصول ۳ هزار تومان برای دیجی کالا فروش ایجاد کرده باید تشویقی بگیره چون رقم بیشتر و سود بیشتری برای دیجی کالا ایجاد کرده است !
    یا حداقل دو حالت برای ارتقا بذارید یکی مثلا رسیدن به رقم فروش ۱۰۰ میلیون تومان و دیگری تعداد سفارش ۷۰۰ تا !

  2. کوپن یاب کوپن یاب

    عالی بود. ممنون از کار خوبتون 🙂