شایعه: تاریخ عرضه‌ی آیفون‌های امسال مشخص شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

آیفون SE به کنار، اپل در حال حاضر چهار-پنج سالی است که آیفون‌های جدید خود را در ماه سپتامبر عرضه می‌کند. در نتیجه همین حالا هم انتظار داریم تا دو گوشی امسال اپل، یعنی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس هم در ماه سپتامبر عرضه شوند. این طور که به نظر می‌رسد، تصورات‌مان درست هستند.

می‌توانید مطمئن باشید که در همان اواسط شهریور، آیفون‌های امسال عرضه خواهند شد.

طبق اطلاعاتی که «ایوان بلاس» منتشر کرده است، فروش نسل بعدی آیفون‌ها قرار است در هفته‌ای که از دوازدهم سپتامبر آغاز می‌شود، شروع شوند. با توجه به اینکه به ایوان بلاس یا همان evleaks اطمینان داریم و هیچ خبری، اشتباه از سوی او منتشر نشده است، به او اعتماد می‌کنیم. اپل معمولا فروش آیفون‌های جدید خود را از روز جمعه شروع می‌کند، در نتیجه احتمالا روز شانزدهم سپتامبر، روز عرضه‌ی آیفون ۷ است.

نکته‌ی جالب درباره‌ی خبری که ایوان بلاس منتشر کرده، استفاده نکردن از اسم آیفون ۷ است. یعنی ممکن است اپل آیفون امسال را ۷ نامگذاری نکنند و شاهد اسم‌هایی مثل iPhone 6x یا چیزی در همین مایه‌ها باشیم؛ مخصوصا که می‌دانیم آیفون امسال تفاوت زیادی با آیفون سال گذشته ندارد.

تا انتشار اخبار بیشتر در مورد روز عرضه‌ی آیفون صبر می‌کنیم، اما می‌توانید مطمئن باشید که در همان اواسط شهریور، آیفون‌های امسال عرضه خواهند شد.

منبع: Phone Arena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Moein

    کاشکی ایفون امسال عکس اخری سمت چپ باشه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما