آیا Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر عرضه می‌شود؟

امیرحسین میرزایی ۵ تیر ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۰ 13 آگوست 2018
بازی Red Dead Redemption 2

عرضه‌ی قسمت اول بازی Red Dead Redemption به هشت سال پیش باز می‌گردد. در حالی که شرکت بازی‌سازی «راک‌استار گیمز» معمولا پس از گذشت زمان مشخصی، بازی‌های خود را پس از کنسول روی کامپیوتر هم عرضه می‌کند، این اتفاق برای Red Dead Redemption نیافتاده است. به نظر می‌رسد که Red Dead Redemption تنها استثنا بین بازی‌های راک‌استار گیمز باشد و گیمرهایی که روی کامپیوتر بازی می‌کنند بتوانند دومین قسمت آن را تجربه کنند.

در صفحه‌ی لینکدین برنامه نویس راک‌استار پلتفرم‌های Red Dead Redemption 2 به غیر از پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان، هم‌چنین کامپیوتر عنوان شده است.

یکی از برنامه‌نویسان Red Dead Redemption 2 به تازگی از وجود نسخه‌ی کامپیوتر این بازی خبر داده است. در صفحه‌ی لینکدین این برنامه‌نویس، که صحت اطلاعات او و اینکه در راک‌استار کار می‌کند تایید شده است، پلتفرم‌های بازی Red Dead Redemption 2 به غیر از پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان، کامپیوتر هم عنوان شده است.

در پایین می‌توانید تصویری که از صفحه‌ی لینکدین این برنامه نویس گرفته شده است را ببینید. زمان زیادی طول نکشید تا این صفحه آپدیت و PC از بین پلتفرم‌های بازی Red Dead Redemption 2 حذف شود.

برنامه نویس Red Dead Redemption 2

سایر بازی‌های راک‌استار گیمز، از جی‌تی‌ای ۴ گرفته تا جی‌تی‌ای ۵ و Bully همگی پس از گذشت زمانی شش ماهه یا یک ساله، روی کامپیوتر هم عرضه شدند.

نسخه‌ی کامپیوتر جی‌تی‌ای ۵ همیشه یکی از پرفروش‌ترین و هم‌چنین محبوب‌ترین بازی‌های استیم بوده؛ طوری که راک‌استار با نسخه‌ی کامپیوتر جی‌تی‌ای ۵ درآمد بسیاری خوبی به جیب زده است و عرضه نکردن Red Dead Redemption 2 روی کامپیوتر از نظر تجاری، حرکتی صحیح برای راک‌استار محسوب نمی‌شود.

قسمت اول Red Dead Redemption هیچ وقت روی کامپیوتر عرضه نشد.

حتی اگر راک‌استار برنامه داشته باشد Red Dead Redemption 2 را روی کامپیوتر عرضه کند، فعلا نباید منتظر رونمایی یا صحبتی رسمی از سوی راک‌استار باشیم. در حال حاضر، قرار است Red Dead Redemption 2 فقط روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ عرضه شود.

عرضه‌ی Red Dead Redemption 2 برای روز ۲۶ اکتبر سال جاری میلادی برنامه ریزی شده است.

منبع: GameSpot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. hoseyn hoseyn

    به نظر من باید قسمت اول رو روی pc عرضه کنند فعلا