شبکه‌ پلی‌استشین در کل دنیا از کار افتاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس اطلاعات منتشر شده «شبکه‌ پلی‌استیشن» (PlayStation Network) در تمام دنیا از دسترس خارج شده و گیمرها نمی‌توانند از سرویس‌های آن استفاده کنند.

گیمرها از سرتاسر دنیا در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره کرده‌اند که نمی‌توانند به شبکه‌‌ پلی‌استیشن متصل شوند. این اتفاق اعتراض بسیاری از کاربران را هم به دنبال داشته است. البته شرکت سونی از قبل گفته بود که شبکه‌‌ پلی‌استیشن به مدت دو ساعت برای ایجاد تغییرات از دسترس خارج می‌شود؛ اما اکنون این مدت زمان به پایان رسیده و در حالی که همه انتظار داشتند که بتوانند به سرویس آنلاین کنسول‌های پلی‌استیشن متصل شوند، امکان دسترسی وجود ندارد. حتی خود سونی هم دلیل این اتفاق را نمی‌داند و گفته که روی این موضوع تحقیق می‌کند.

در حال حاضر هیچ کدام از سرورهای شبکه‌ پلی‌استیشن در سرتاسر دنیا کار نمی‌کنند و این موضوع ارتباطی با تغییرات سونی ندارد. سونی تنها به این موضوع اشاره کرده که روی اتفاق پیش آمده تحقیق می‌کند. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که شبکه‌ی آنلاین سونی هفته گذشته هم برای مدتی از دسترس خارج شده بود.

شبکه‌ی PSN در گذشته هم سابقه‌ی بدی داشته است. در سال ۲۰۱۱ این شبکه کلا هک شد و از آن زمان به بعد هم به دفعات از دسترس کاربران خارج شده؛ اما به نظر می‌رسد اتفاقی که امروز رخ داده کمی جدی‌تر از دفعات قبل است؛ چرا که دسترسی به این شبکه‌ی آنلاین از کشورهای مختلف امکان پذیر نیست.

حالا باید منتظر منتشر شده خبرهای بیشتر باشیم.

منبع: VG247

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. محمدعلی

  این اتفاقا نمیتونه حتی یک ذره از اعتبار و افتخارات پلی استیشن کم کنه
  الان هم ک VR عرضه شده،دیگ هیچ کمپانی گیمینگی نمیتونه مقابلش قرار بگیره

 2. Erfan

  وصل شد

 3. مرصاد

  کار فن ماکروسافته حسودیشو میشه ????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما