شرکت لوسید موتورز، قیمت محصول جدیدش را مشخص کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سال گذشته، خودروساز آمریکایی لوسید موتورز (Lucid Motors) از یک خودرو تمام برقی رونمایی کرد. این خودرو Lucid Air نام دارد. بعد از انتظارات زیاد، این شرکت قیمت این خودرو را ۶۰ هزار دلار اعلام کرد. قیمت این اتومبیل از پیش‌بینی‌ها بسیار پایین تر است. رقیب Lucid Air را می‌توانیم محصولات شرکت تسلا بدانیم که حدود ۱۰۰ هزار دلار ارزش دارند. در مورد قیمت ۶۰ هزار دلاری این خودرو، امتیازات مخصوص برای خودروهای برقی از طرف دولت لحاظ نشده است؛ به همین دلیل احتمالا  هزینه‌ی نهایی که مشتریان برای آن پرداخت می‌کنند، می‌تواند چیزی در حدود ۵۳ هزار دلار باشد.

بنابراین شاید همین قیمت‌گذاری پایین این خودرو بتواند عامل موفقیت در فروش آن شود. این خودرو قدرتی معادل ۴۰۰ اسب‌بخار دارد. هم‌چنین انتقال نیرو در Lucid Air به چرخ‌های عقب صورت می‌گیرد. محصول تمام برقی این شرکت می‌تواند مسافتی معادل ۲۴۰ مایل (حدود ۳۸۶ کیلومتر) را با یک‌بار شارژ طی کند.

Lucid Air به سخت‌افزاری مجهز شده که برای سامانه‌ی رانندگی خودکار استفاده می‌شود. البته هنوز مشخص نشده که برای فعال کردن آن، مشتریان باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنند یا نه؟ از امکانات این خودرو می‌توانیم به صندلی‌های مجهز به تنظیم برقی، سیستم صوتی با ۱۰ اسپیکر، سه عدد نمایشگر لمسی و رینگ‌های ۱۹ اینچی اشاره کنیم.

منبع: ubergizmo
telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما