شرکت Ouya توسط Razer خریداری شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استارت‌آپ Ouya در سال ۲۰۱۲ موفق شد مبلغ ۸ میلیون دلار جمع‌آوری کند. این کنسول بازی که برپایه اندروید ساخته شده بود نتوانست نظر مردم را به خوبی به سمت خودش جلب کند. همین موضوع باعث شده که پس از مدت‌ها شرکت Razer این محصول را خریداری کند.

پلتفرم Ouya یک پروژه کیک‌استارتر بود که در سال ۲۰۱۲ به‌وجود آمد. اکنون خبری منتشر شده که به‌واسطه آن شرکت Razer این استارت‌آپ مخصوص بازی را خریداری کرده است.

شرکت Razer با پرداخت مبلغی قسمت نرم‌افزاری Ouya را خریداری کرده است. هنوز مشخص نیست که امتیاز قسمت‌های سخت‌افزاری این محصول در اختیار چه شرکتی قرار گرفته است. شرکت Razer قصد دارد با فناوری نرم‌افزاری Ouya کنسول‌های بازی کوچکی را تولید کند. لازم به‌ذکر است که این شرکت به‌تازگی محصولی به نام Forge TV را عرضه کرده که به وسیله آن می‌توان بازی کرد. تکنولوژی Ouya باعث می‌شود که این شرکت بتواند تجربه بهتری را برای Forge TV به‌وجود بیاورد.

ouyamag

براساس اطلاعات منتشر شده، Razer تا ۱۲ ماه آینده از Ouya پشتیبانی می‌کند و پس از آن این سرویس را با Forge TV ترکیب خواهد کرد. البته مدیرعامل Ouya اعلام کرده که پس از اینکه شرکت Razer بخش نرم‌افزاری Ouya را خریداری کرده، قصد دارد از این شرکت استعفا دهد. مدیرعامل شرکت Razer گفته است که نام Ouya حفظ خواهد شد و به وسیله آن سرویس‌های مختلفی برای Android TV عرضه خواهد کرد. درحالی که Ouya نتوانست پشتیبانی توسعه‌دهندگان را به‌دست بیاورد، شرکت Razer قصد دارد، نسل بعدی این کنسول اندرویدی را راهی بازار کند. شاید این شرکت بتواند شرایطی را به وجود بیاورد که Ouya با موفقیت بیشتری مواجه شود.

منبع: Tech spot

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما