ال جی G5 طراحی کاملا متفاوت خواهد داشت

۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۵ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حال حاضر، هیچ کس نمی‌داند که گوشی ال جی G5 چه شکلی خواهد بود. مدتی پیش چند تصویر لو رفته به بیرون درز کرده بود، اما گوشی درون قابی قرار داشت که طراحی نهایی آن را پنهان می‌کرد. به این قاب Dummy Case گفته می‌شود و هدف‌اش فاش نشدن طراحی ظاهری محصول است. اما اخیرا خبر جدیدی درباره‌ی شکل و شمایل این گوشی منتشر شده است.

در ال جی G5 شاهد تکامل طراحی مدل‌های قبلی نخواهیم بود.

منابع وب‌سایت The Verge به آنها گفته‌اند که طراحی گوشی ال جی G5 هیچ شباهتی به مدل‌های قبلی یعنی G4 و G3 نخواهد داشت. البته طراحی ظاهری آن گوشی‌ها هیچ مشکلی نداشت، فقط یک ظاهر جدید همیشه ایجاد هیجان می‌کند. به این ترتیب، در ال جی G5 شاهد تکامل طراحی مدل‌های قبلی نخواهیم بود.

البته سیستم عامل تغییر نخواهد کرد، اما طراحی آن به میزان چشمگیری متفاوت خواهد بود. همچنین ادعا شده که در قسمت پایین دستگاه یک درگاه جدید برای ابزار جانبی وجود دارد. البته معلوم نیست که کاربرد این درگاه دقیقا چیست، اما وجه تمایز اصلی G5 با مدل‌های قبلی به حساب می‌آید. عده‌ای معتقدند که این درگاه متعلق به باتری است که به طور کشویی از دستگاه بیرون می‌آید و می‌توان آن را عوض کرد.

lg_g5_render

تغییر دیگر در ظاهر ال جی G5 به کلیدهای صدای آن مربوط می‌شود. این کلیدها از پشت دستگاه، به کناره‌ی آن برگشته‌اند. در برخی از شایعات قبلی گفته شده که علت تغییر جای کلیدها، ایجاد فضای لازم برای یک دوربین دوم در پشت دستگاه است. البته این اطلاعات در کنار بدنه‌ی تمام فلزی آن تایید نشده است. در هر صورت، به این اطلاعات با دیده‌ی شک و تردید بنگرید. ال جی تایید کرده که در کنگره‌ی MWC 2016 حضور خواهد داشت. بنابراین، به احتمال زیاد جزییات دقیق این دستگاه در آن موقع مشخص خواهد شد.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar امیر اسدی

  اون حاشیه خودش یه گوشیه جداست!!

 2. Avatar Ali seven

  الجی بهترینه

  1. Avatar مهدی

   قربونت منم دقیقا باهات موافقم