شاید آیفون ۸ این شکلی باشد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

همه‌ی ما شایعاتی در مورد مشخصات گوشی «آیفون ۸» (iPhone 8) شنیده‌ایم؛ مانند صفحه نمایش خمیده AMOLED که تماما گوشه‌های این گوشی را فرا می‌گیرد. گفته شده که صفحه نمایش تمام فضای روی گوشی را در بر گرفته و هیچ دکمه‌ی فیزکی برای این دکمه در نظر گرفته نشده است. این تلفن همراه هوشمند از یک دوربین ویژه سه‌بعدی در جلو گوشی برای باز کردن قفل صفحه گوشی استفاده می‌کند. گفته می‌شود اندازه‌ی نمایشگر OLED آن، ۵.۸ اینچ خواهد بود. اگرچه قسمتی از آن برای دکمه‌ی خانه اختصاص داده شده است؛ بنابراین قسمت فعال نمایشگر حدودا  ۵.۱ تا ۵.۱۵ اینچ خواهد بود.

پیش از این، گزارشی منتشر شد که رونمایی و عرضه‌ی گوشی آیفون ۸ با تاخیر همراه خواهد بود. بر اساس اخبار سایت ژاپنی Mac Otakara، شرکت اپل هنوز روی طراحی و آزمودن قسمت‌های مختلف آن کار می‌کند. ازآنجایی‌که آیفون ۸ در شهریور سال آینده رونمایی می‌شود، زودتر از مهرماه به بازار نخواهد آمد.

با در نظر گرفتن این موضوع، چند ماه دیگر باید منتظر انتشار اخبار آن باشیم. درحالی‌که طراح گرافیکی به نام الحسن حسنی (AlHasan Husni)، شمای آیفون ۸ را با کنار هم گذاشتن مشخصات آن شبیه‌سازی کرده است. حسنی حتی حالت تاریک (dark mode) برای iOS 11 را که بسیاری از کاربران آیفون به آن امید دارند در طراحی‌هایش منظور کرده است. این شبیه‌سازی به کاربران اجازه می‌دهد تا حالت چندوظیفه‌ای و دکمه‌ی مجازی خانه با بازخورد لمس را هم ببینند. به نظر شما این طراحی خوبی برای آیفون ۸ در دهمین سالگرد آیفون خواهد بود؟

در آلبوم زیر می‌توانید تصاویر شبیه‌سازی آیفون ۸ را ببینید.

منبع: Phonearena
telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Next is Now

    این که کپی برابر اصل سامسونگه

  2. آلبر

    امیدوارم شبیه ۶ و ۶S و ۷ نباشه فقط. بسه دیگه اور دوز کردیم!

  3. سهیل

    زیباست ولی تو این دنیا چیزی های زیبا اکثرا ضعیف هم هستند طراحی اسکیرین های خمیده مثله گلکسی اج اگه تو ارفاع یک متری از دستت بیوفته زمین باید باهاش خداحافظی کنی مگه اینکه تا گوریلا گلس ۱۰ صبر کنیم :))

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما