طلسم غیبت پورشه بعد از بیست سال در گرن‌توریزمو شکسته می‌شود

خشایار شاهسون ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰ 29 آوریل 2017

شاید شنیدن حضور خودروهای پورشه در بازی گرن‌توریزمو (Gran Turismo)، خبری خوش‌حال کننده برای علاقمندان بازی‌های ویدیویی و صاحبان پلی‌استیشن باشد. سایت گرن‌توریزمو به تازگی خبری را منتشر کرده که می‌توانیم خودروهای پورشه را در نسخه جدید گرن‌توریزمو ببینیم. حدود بیست سال از انتشار اولین نسخه گرن توریزمو می‌گذرد و با این‌که در ۶ نسخه منتشر شده، خودروهای هیجان‌انگیز زیادی حضور داشتند اما تا به حال، خبری از خودروساز آلمانی و مطرح پورشه نبوده است.

شرکت پورشه تنها به‌صورت انحصاری تنها با شرکت الکترونیک آرتس (EA) که به عنوان سازنده بازی‌ خودرویی Need For Speed شناخته می‌شود، همکاری داشته است. در این میان، سازنده‌هایی مثل Forza Motorsport توانستند همکاری‌هایی داشته باشند اما همه به صورت مقطعی و موردی بوده محسوب می‌شود. بنابراین نکته مهم در مورد این خبر، همین همکاری جدی دو شرکت سازنده بازی گرن‌ توریزمو و خودروساز پورشه است که طلسم را پس از ۲۰ سال شکستند. بنابراین اگر پلی‌استیشن دارید، در نسخه جدیدی که امسال روانه بازار می‌شود، می‌توانید از خودروهای شبیه‌سازی شده‌ پورشه در بازی‌ها استفاده کنید و به رقابت‌ با خودروهای قدرتمند دیگر بروید. در ادامه می‌توانید کلیپی از حضور پورشه در سری جدید گرن‌توریزمو را تماشا کنید.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Porsche_is_coming_to_Gran_Turismo_Q5pK1n5v-Io_tag22.mp4","type":"video\/mp4"}]

منبع: Gran-Turismo
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما