عرضه‌ی جهانی وان‌پلاس ۲ آغاز شد

رویا علاییان ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۲ 22 جولای 2018

گوشی هوشمند وان‌پلاس ۲ به‌عنوان جانشین وان‌پلاس وان محسوب می‌شود که به‌تازگی معرفی شده است. جنس بدنه این گوشی منیزیم است و دکمه‌های کناری آن فلزی هستند. این ویژگی‌ها برای نخستین‌بار توسط وان‌پلاس اجرا شده و هدف آن بهبود در نسل جدید محصولات این شرکت است.

شرکت وان‌پلاس از روز گذشته عرضه‌ی گوشی هوشمند وان‌پلاس ۲‌ را در خارج از چین آغاز کرده است.

شرکت وان‌پلاس پس از رونمایی رسمی از این محصول، عرضه‌ی آن را در چین آغاز کرد؛ علاقه‌مندان برای خرید وان‌پلاس ۲ در چین، نیازی به دعوت‌نامه نداشتند و تنها لازم بود به سایت وان‌پلاس مراجعه کنند. این در حالی است که کاربران کشورهای دیگر برای خرید وان‌پلاس ۲ باید از قبل ثبت‌نام کرده و منتظر می‌ماندند. لازم به‌ذکر است که علاقه‌مندان چینی در مدت زمان ۶۴ ثانیه نسخت عرضه‌ی وان‌پلاس ۲ حدود ۳۰ هزار گوشی هوشمند را خریداری کردند. پیش از این اخباری پیرامون تاریخ عرضه‌ی وان‌پلاس ۲ در دیگر کشورها منتشر شده بود. خوش‌بختانه شرکت وان‌پلاس به وعده خود عمل کرده و از روز گذشته عرضه‌ی این محصول را در خارج از چین آغاز کرده است. شرکت سازنده، این گوشی را در دو مدل ۶۴ و ۱۶ گیگابایتی طراحی و تولید کرده است. البته در حال حاضر تنها مدل ۶۴ گیگابایتی این محصول با قیمت ۳۸۹ دلار عرضه شده و قرار است مدل بعدی آن به‌زودی در بازار عرضه شود.

Untitled-1

وان‌پلاس وان نام نخستین گوشی هوشمند شرکت چینی وان‌پلاس است که سال گذشته با قیمت ۲۹۹ دلار معرفی و در بازار عرضه شد. وان‌پلاس در این محصول از سخت‌افزار قوی بهره گرفته بود. سخت‌افزار قدرتمند این گوشی در کنار قیمت پایین و سیستم فروش جالب‌اش سر و صدای زیادی در بازار گوشی‌های هوشمند راه انداخته بود. سیستم فروش این گوشی براساس دعوت‌نامه بود که توجه بسیاری از علاقه‌مندان را به سمت خود جلب می‌کرد.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما