عرضه کامیون‌های ولوو مدل ۱۳۹۷ در بازار ایران

خشایار شاهسون ۹ دی ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ولوو

همزمان با فرا رسیدن ماه های پایانی سال، پلیس راهور ناجا مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودروهای تجاری ولوو با مدل ۱۳۹۷ را برای شرکت سایپادیزل صادر کرد.

بر اساس این گزارش، با توجه به رعایت تمامی تدابیر ابلاغی پلیس راهور ناجا توسط شرکت سایپادیزل، این مجموعه صنعتی به عنوان اولین خودروساز تجاری کشور، موفق به اخذ مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودرو با مدل ۱۳۹۷ برای گروه محصولات ولوو شد که از دی ماه به مشتریان تحویل خواهد گردید

شرکت سایپادیزل در راستای پاسخ به نیاز مشتریان و کسب رضایت ایشان، پس از انجام تمامی دستورالعمل های پلیس، اقدام به درخواست صدور مجوز شماره گذاری و نیز سند مالکیت محصولات تحویلی به مشتریان در پایان سال با مدل ۱۳۹۷ کرد که در این راستا، با توجه به رعایت تمامی موارد ابلاغ شده از سوی پلیس راهور ناجا به ویژه ساماندهی فاکتور فروش قطعات اصلی، موفق به دریافت این مجوز برای کلیه محصولات ولوو شد.

طرح یاد شده شامل خریداران محصولات رده کشنده نظیر: ولوو FH500، ولوو FH460 و ولوو FM460 بوده و خریداران کامیون های باری ولوو FM460 و کمپرسی ولوو MX460 خواهد شد. گفتنی است، طبق اعلام سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصولات گروه ولوو تولیدی شرکت سایپادیزل با کسب ۴ ستاره کیفی، عنوان باکیفیت ترین خودروهای تجاری کشور را یدک می کشند.

منبع: ایران‌جیب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما