عکس‌های لو رفته از ویندوز ۱۰ جدید را ببینید

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

از هفته‌ی گذشته با خبرها و شایعاتی از نسخه‌ی جدید سیستم عامل ویندوز روبه‌رو شدیم. گفته می‌شود مایکروسافت در حال ساخت یک نسخه‌ جدید از ویندوز ۱۰ است که به احتمال زیاد Windows 10 Cloud یا ویندوز ۱۰ ابری نام دارد. براساس شایعات منتشر شده، این نسخه از ویندوز بسیار سبک طراحی شده و قرار است روی سخت افزارهای ضعیف‌تر هم نصب و اجرا شود. در واقع این نسخه از ویندوز برای رقابت با سیستم عامل کروم شرکت گوگل ساخته شده است. حالا امروز چند تصویر از ویندوز ۱۰ ابری به بیرون درز کرده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

windows-10-cloud-leaked-2-640x360 windows-10-cloud-leaked-3

windows-10-cloud-leaked-1-640x360

با توجه به تصاویر لو رفته، این نسخه از ویندوز شباهت زیادی به ویندوز ۱۰ اصلی دارد و حتی گفته شده که کاربران می‌توانند با پرداخت پول از طریق خود فروشگاه ویندوز، این نسخه از ویندوز ۱۰ را به نسخه‌ی پیشرفته ارتقا بدهند. در واقع ساختار این نسخه اصلا برای پایه‌ی Cloud ساخته نشده و کاربران از همان ویندوز به تمام فایل‌ها و نرم‌افزارها دسترسی خواهند داشت.

گفته شده که ویندوز ۱۰ ابری می‌تواند برنامه‌ی همگانی ویندوز را هم اجرا کند و رابط کاربری آن هم مانند نسخه‌ی اصلی می‌ماند. هنوز تاریخ عرضه‌ی این نسخه از ویندوز مشخص نشده است.

منبع: windowsblogitalia

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما