تجربه فرایند ثبت سفارش کاملا آنلاین در دیجی‌کالا

Digikala PR ۱۴ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۳ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
مرجوعی آنلاین و کنسلی آنلاین در دیجی کالا

دیجی‌کالا به عنوان یک بستر فروش آنلاین همواره در تلاش است تا علاوه بر کاهش رفت‌وآمد غیرضروری در شهر، خرید را برای مشتریان خود تا جای ممکن به تجربه‌ای ساده و لذتبخش تبدیل کند. هنگام خرید آنلاین برای مشتری بهتر است تا همه فرایند خرید آنلاین انجام شود و حتی نیاز به تماس تلفنی برای هیچ قسمتی از فرایند خرید وجود نداشته باشد. کنسل شدن سفارش، فرایند بازگرداندن کالا یا ایجاد تغییر در آدرس و زمان ارسال کالا از جمله مسائلی است که ممکن است بعد از ثبت سفارش نیاز به رسیدگی داشته باشد. برای تسهیل این فرایندها، تیم محصول دیجی‌کالا امکانی فراهم کرده است که مشتری بتواند هر کدام از این مراحل را بدون نیاز به تماس با بخش امور مشتریان انجام دهد.

کنسل کردن سفارش و فرایند بازگرداندن کالا به صورت آنلاین وقت کمتری از مشتریان دیجی‌کالا می‌گیرد و نیاز به پیگیری تلفنی ندارد. همچنین شما می‌توانید زمان و آدرس ارسال سفارش‌های خود را پیش از تحویل سفارش به مامور ارسال به صورت آنلاین تغییر دهید. بنابراین دیگر نیازی به نگرانی برای تغییر در فرایند ارسال سفارش یا بازگرداندن کالایی که به هر دلیل مطلوب شما نیست، نخواهید داشت. البته توجه داشته باشید در مورد کنسل کردن آنلاین سفارش و تغییر آدرس یا زمان ارسال سفارش باید تا پیش از تحویل سفارش به مامور ارسال اقدام کنید. فرایند بازگرداندن کالا هم معمولا تا هفت روز کاری امکان‌پذیر است.

«لغو دریافت مرسوله»، «تغییر آدرس ارسال»، «تغییر زمان ارسال» و «درخواست مرجوعی» گزینه‌هایی است که می‌توانید در صفحه سفارش خود ببینید و در صورت نیاز از هر کدام از آنها استفاده کنید. به این ترتیب هم در زمان صرفه‌جویی کرده‌اید و هم فرایند خرید ساده‌تری را تجربه کرده‌اید.

دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar علیرضا زرین

  منکه از دیجی کالا گوشی خریدم راضیم خدا ازتون راضی باشه عالی بود هم زود به دستم رسید هم پلمپ .موفق باشین

 2. Avatar مهبد

  کاش امکان اضافه کردن یا کم کردن کالا در یک سفارش بسته شده قبل از ارسال نیز به امکانات اضافه میشد

 3. Avatar اسلام کحالی

  با سلام
  چطور میتونم سفارش خودم رو لغو کنم،چون تو جزئیات سفارش گزینه ای برای اینکار نیست

 4. Avatar رضا کالاجوی رنجبر

  امکان اضافه کردن یا کم کردن کالا در یک سفارش بسته شده قبل از ارسال (البته در محدوده حجم و وزن مجاز) خیلی کمک کننده خواهد بود به نظر من