فروش باندل الیت ایکس باکس وان آغاز شد

۱۴ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۵ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Xbox One

باندل ایکس باکس وان با ظرفیت حافظه‌ی یک ترابایت و دسته‌ی الیت به قیمت ۴۹۹ دلار وارد بازار شد.

حافظه‌ی آن که یک ترابایت ظرفیت دارد، از نوع هیبریدی بوده و باعث می‌شود دستگاه ۲۰ درصد سریع‌تر بالا بیاید.

همه‌ی دسته‌ها‌ی الیت ایکس باکس وان به فروش رفته و موجودی‌اش تمام شده است. اما باندل جدید کنسول ایکس باکس وان و دسته‌ی الیت اخیرا عرضه شده است. همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، این کنسول ۵۰۰ دلار قیمت دارد. حافظه‌ی آن که یک ترابایت ظرفیت دارد، از نوع هیبریدی بوده و باعث می‌شود دستگاه ۲۰ درصد سریع‌تر بالا بیاید. زیرا سخت‌افزار حافظه‌ی آن ترکیبی از SSD و HDD بوده و علت این افزایش سرعت دیسک حافظه‌ی SSD است. دسته‌ی الیت هم که در این باندل ارایه می‌شود، قابلیت شخصی‌سازی کلیدها را دارد.

دیسک حافظه‌ی SSHD جدید نسبت به هارد دیسک قبلی مزیت بیشتری دارد. زیرا این نوع دیسک فایل‌هایی را که زیاد به آنها دسترسی می‌شود، در یک پارتیشن مجزا ذخیره کرده و عملکرد سیستم را بهینه‌سازی می‌کند تا دستگاه ۲۰ درصد سریع‌تر بالا بیاید. مایکروسافت هیچ جزییاتی از نحوه‌ی تقسیم‌بندی میان SSD و HDD در این حافظه‌ی هیبریدی ارایه نداده است.

دسته‌ی الیت با ۴ پدال قابل تعویض، ۶ آنالوگ قابل تعویض و دو عدد D-pad همراه است. دیگر اشیای درون باندل شامل یک کیف مخصوص، کابل HDMI و اشتراک ۱۴ روزه‌ی سرویس Gold ایکس‌باکس لایو می‌شود. در این باندل، بازی وجود ندارد. همچنین قابلیت پشتیبانی از بازی‌های ایکس باکس ۳۶۰ هم روز بیست و یکم آبان فعال خواهد شد.

منبع: Xbox

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ comment
 1. Avatar سیاوش اسمند

  لطفا این باندل رو واسه پیش فروش قرار بدین ؟؟

 2. Avatar ج لطفا

  میشه بگید حدودا کی تو ایران موجود میشه؟

 3. Avatar امیررضا

  خدو دیجی کلال کی میاره این محصولو؟؟

  1. Avatar امیررضا

   خود دیجی کالا
   ببخشید 🙂

 4. Avatar alireza

  قیمتش باکینکت چه فرقی با نسخه ی معمولی داره

 5. Avatar amir

  این محصول کی میاد