فروش سامسونگ در آمریکا هنوز بیشتر از اپل است!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سامسونگ گلکسی S8 و S8 پلاس خیلی زودتر از آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس معرفی و به بازار عرضه شدند. تازه این پایان داستان نبود، چراکه این شرکت کره‌ای گوشی پرچم‌دار نوت ۸ را هم به بازار عرضه کرد، درحالی که اپل هنوز آیفون X (آیفون ده) را عرضه نکرده است. احتمالا خیلی از مولفه‌ها از جمله برنامه‌ریزی دقیق و بهتر سامسونگ باعث شده تا امروز بشنویم، این شرکت هنوز فروش بیشتری را نسبت به اپل در آمریکا تجربه می‌کند!

هر دو شرکت طرفداران خودشان را دارند و محصولات هیجان‌انگیز، لوکس و باکیفیتی را به بازار عرضه می‌کنند. اگر یادتان باشد، به تازگی خبری را برایتان منتشر کردیم که آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در صدر گوشی‌های پرفروش ۶ ماهه‌ی اول امسال بوده‌اند اما در خبر امروز می‌خواهیم به فروش کلی گوشی‌های سامسونگ نسبت به اپل در آمریکا اشاره کنیم.

طبق جدیدترین اطلاعات به دست‌آمده در گزارش‌های خبری جدید، سامسونگ درحال حاضر سهم ۳۵.۲ درصدی بازار اسمارت‌فون‌های آمریکا را در بازه‌ی زمانی ۳ ماهه تا ۳۱ آگوست را به خودش اختصاص داده است. کمی‌ پایین‌تر نام اپل به چشم می‌خورد. این شرکت آمریکایی در کشور خودش با تصاحب سهم ۳۵ درصدی پس از سامسونگ قرار دارد.

البته در ادامه‌ی گزارش‌ها آمده که سامسونگ احتمالا از این بابت زیاد خوش‌حال نخواهد ماند، چراکه انتظار می‌رود که در سه ماهه‌ی سوم سال، اپل بتواند از نظر فروش در بازار آمریکا از سامسونگ سبقت بگیرد. دلیل این موضوع هم عرضه‌ی آیفون X مطرح شده است. برخلاف انتظار اپل، آیفون ۸ و ۸ پلاس نتوانستند آن‌چنان باید و شاید نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کنند. بسیاری منتظر آن هستند که آیفون X عرضه شود تا آن را تهیه کنند. همین موجب می‌شود تا به لطف فروش آیفون X، شاهد وضعیت بهتری باشیم.

شاید برایتان جالب باشد برای دانستن اهمیت فروش آیفون ۱۰ به گلکسی نوت ۸ اشاره کنیم. سامسونگ پس از عرضه‌ی پرچم‌دار خود، توانسته هم‌اکنون سهم ۱ درصدی بازار اسمارت‌فون‌های آمریکا را تصاحب کند.

منبع: Wccftech

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Ali.S

    فقط میتونم بگم:
    خخخخخخخخخخخ

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما