فروش نینتندو سوییچ به ۱۷.۸ میلیون دستگاه رسید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نینتندو سوییچ

گزارش‌های جدید از فروش ۱۷.۸ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ خبر می‌دهند. تنها یک سال از عرضه این کنسول بازی می‌گذرد و در همین بازه زمانی رکورد فروش ۵ ساله کنسول Wii U شکسته شد.

شرکت نینتندو در ماه مارس ۲۰۱۷ از کنسول قابل حمل نینتندو سوییچ رونمایی کرد. این کنسول با قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار به بازار عرضه می‌شود که ۱۰۰ دلار از پلی‌استیشن ۴ و ۲۰۰ دلار از کنسول XboX وان ارزان‌تر است. حالا به نظر می‌رسد نینتندوسوییچ در مسیر موفقیت است و توانسته تا امروز ۱۷.۸ میلیون دستگاه بفروشد. البته میزان فروش نینتندوسوییچ هنوز نسبت به بسیاری از کنسول‌های بازی کم‌تر است؛ به طوری که نینتندو Wii در طول عمر خود بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه فروخت.

هنوز مطمئن نیستیم نینتندو سوییچ بتواند در آینده رکورد فروش Wii را بزند. شرکت نینتندو و توسعه‌دهندگان در تلاش هستند تا بازی‌های متنوعی را برای سوییچ عرضه کنند. اگر خاطرتان باشد پیش از این خبری درمورد هک شدن کامل نینتندو سوییچ برایتان منتشر کردیم. یک هکر توانسته با نرم‌افزار بوت نینتندو را دور بزند و کدهای مختلفی روی کنسول اجرا کند. نکته مهم این است که نرم‌افزار بوت تراشه تگرا X1 پس از خارج شدن از کارخانه امکان تغییر ندارد. این امر موجب می‌شود تا نینتندو راهی برای حل مقابله با هک شدن دستگاه‌های عرضه شده نداشته باشد.

شما درمورد نینتندو سوییچ چه نظری دارید؟

منبع: Ubergizmoبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Roham

    یکی از بهترین کنسول های تولید شده.
    البته بازی زلدا هم بی تاثیر نیست.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما