فروش پلی‌استیشن ۴ به ۷۹ میلیون دستگاه رسید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سونی اعلام کرد که فروش کلی کنسول پلی‌استیشن ۴ به ۷۹ میلیون دستگاه در سرتاسر دنیا رسیده است. این شرکت اعلام کرده که در ۱۲ ماه گذشته ۱۹ میلیون کنسول راهی بازار کرده است. البته آمار سونی کاهش فروش این کنسول در مقایسه با سال گذشته را نشان می‌دهد و این موضوع بیانگر آن است که فروش پلی‌استیشن روبه‌کاهش است. پیش بینی شده که سونی در سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۱۶ میلیون کنسول پلی‌استیشن ۴ راهی بازار کند.

فروش بازی و استفاده از سرویس‌های پلی‌استیشن در مقایسه با سال گذشته افزایش پیدا کرده و این شرکت توانسته درآمدی نزدیک به ۱۷۷.۵ میلیارد ین داشته باشد. پیش بینی شده که سونی در سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۱۸۰ میلیارد ین از فروش بازی و سرویس‌های مختلف درآمد داشته باشد.

براساس اطلاعات منتشر شده سونی انتظار دارد که در طول ۱۲ ماه آینده فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ کاهش پیدا کند، اما فروش بازی و سرویس‌های مختلف بیشتر از قبل شود.

با حساب اینکه فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ کاهش پیدا کرده، می‌توانیم به عرضه کنسول‌های نسل جدید امیدوار باشیم. البته که تا این لحظه خبرهای مختلف از ساخت پلی‌استیشن ۵ منتشر شده است.

منبع: vg247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
 1. H.S

  سلام
  اعضای محترم تیم دیجی کالا مگ
  با این که مدت کمی هم نیست که از تأسیس این وبگاه میگزره اما ایراد بدی در کار شما وجود داشته که هنوزم پابرجاست.
  وبسایت شما در زمینه های مختلفی مثل گیم و سینما و تکنولوژی های دیگه فعالیت میکنه.
  صرف این که روزانه چند مقاله و خبر رو در صفحه خودتون بارگزاری کنید و بعد به کلی سایت را رها کنید و دوباره روز بعد دو سه مطلب دیگه بارگزاری کنید و روز از نو…یا این که یکی از شما چند روز مداوم در یک زمینه پست منتشر کنه و ناگهان چندین روز غیبش بزنه این حس رو القا میکنه که گویا چندان علاقه ای به درگیر کردن خودتون با کاری که دارید و رقابت و جلب نظر بازدیدکننده ندارید.

  وبسایت شما در هیچ زمینه ای ،در هیچ زمینه ای جامع عمل نمیکنه و صرفا باب میل گردانندگانش میچرخه این که امروز ادمین ها هوس چی کردن برنامه ی کاریشون برای امروز سایت رو طرح میریزه.
  به نظر میرسه که تیم شما در تولید محتوا موفق ترند تا پوشش محتوا های تولیدی دیگران.

  درست مثل همان زمانی که ویدئو های نقد و بررسی دیجی کالا مارو با دیجی کالا آشنا کرد و خودش رو به عنوان یک فروشگاه آنلاین معرفی کرد
  به هر حال این سایت متعلق به شماست و شما سیاست هاتون رو براش میچینید و من بازدیدکننده مختارم که اگر از عملکرد شما راضی نیستم از سایت دیگه ای استفاده کنم
  به عنوان یک دوست نظرم رو با شما درمیون گذاشتم و براتون موفقیت روز افزون آرزو میکنم

  BAD:
  عدم پوشش جامع اخبار و اطلاعات درز شده ی روز و همچنین تأخیر در بارگزاری همان چیزی های کمی که در سابت بارگزاری میشونز

  GOOD;
  تولید محتوا از قبیل ویدئو کست و پادکست و دوبله و نقد و بررسی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما