فروش Alan Wake به زودی همه جا متوقف می‌شود

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر می‌خواهید آلن ویک (Alan Wake) را روی ایکس‌باکس یا کامپیوتر داشته باشید و هنوز بازی را خریداری نکرده‌اید، فقط تا دو روز دیگر زمان دارید. قرار است از روز پانزدهم ماه می، فروش آلن ویک متوقف شود؛ چه در استیم و چه در فروشگاه ایکس‌باکس. حتی نسخه‌های فیزیکی یا همان دیسکی بازی هم از فروشگاه‌ها جمع‌آوری خواهد شد.

اگر بازی را خریداری کرده‌اید یا در این مدت زمان خریداری کنید، برای همیشه در لیست بازی‌های شما در استیم یا GOG باقی خواهد ماند.

استودیوی بازی‌سازی «رمدی» (Remedy Entertainment) درباره‌ی دلیل توقف فروش آلن ویک در توییتر خود صحبت کرده است. به نظر می‌رسد که حق استفاده از موسیقی‌های بازی در حال تمام شدن است و به همین دلیل، استودیوی رمدی نمی‌تواند بازی را بفروشد. این مشکل گریبان دنباله‌ی مستقل آلن ویک یعنی Alan Wake’s American Nightmare را نگرفته است و فروش این بازی، ادامه خواهد داشت.

برای اینکه تمام افراد بتوانند آلن ویک را در بازی‌های خود داشته باشند، در مدت دو روز آینده این بازی روی فروشگاه‌های استیم و GOG تخفیفی ۹۰ درصدی خواهد داشت. تمام بازی‌های مجموعه‌ی آلن ویک، از خود بازی اصلی گرفته تا محتوای دانلودی آن و حتی Alan Wake’s American Nightmare شامل این تخفیف بزرگ می‌شوند.

اگر بازی را خریداری کرده‌اید یا در این مدت زمان خریداری کنید، برای همیشه در لیست بازی‌های شما در استیم یا GOG باقی خواهد ماند.

استودیوی بازی‌سازی رمدی گفته است که به دنبال خرید دوباره‌ی حقوق موسیقی‌های بازی هستند، اما این اتفاق معلوم نیست کی بیافتد.

منبع: VG247

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما