فروش Apple TV از هفته‌ی آینده آغاز می‌شود

۲۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۹ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اپل تی‌وی

شرکت اپل در شهریور ماه از نسل جدید اپل تی‌وی (Apple TV) رونمایی کرد. در آن زمان گفته شده بود که این دستگاه در اوایل آبان ماه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

اپل تی‌وی از هفته‌ی آینده راهی بازار می‌شود. مدل ۳۲ گیگابایتی آن ۱۴۹ دلار و مدل ۶۴ گیگابایتی آن ۱۹۹ دلار قیمت دارد.

به‌تازگی تیم کوک مدیرعامل اپل در گفتگویی با Wall Street Journal گفت که این دستگاه استریم فیلم و موسیقی هفته‌ی آینده راهی بازار می‌شود.
اپل تی‌وی جدید با قیمت ۱۴۹ دلار و با ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی راهی بازار خواهد شد. همچنین یک مدل با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت از این دستگاه ساخته شده که می‌توان آن را با قیمت ۱۹۹ دلار خریداری کرد. براساس گفته‌های اپل پیش فروش این دستگاه از هم اکنون آغاز شده و از هفته‌ی آینده در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.
تیم کوک درباره‌ی این محصول گفته که:” اپل تی‌وی آینده‌ی تلویزیون خواهد بود.”

اپل تی‌وی

اپل تی‌وی یک دستگاه استریم برای پخش فیلم و موسیقی است. حتی در مدل جدید آن می‌توان بازی کرد. کنترل از راه دور این دستگاه به شکلی ساخته شده که بتوان به وسیله آن بازی‌های مختلف را تجربه کرد. کنترل از راه دور این محصول چیزی شبیه به کنترلرهای کنسول Wii هستند و بازی‌های آن براساس حرکات فیزیکی ساخته می‌شوند.
همچنین گروهی از علاقه‌مندان به این دستگاه توانسته‌اند کاری کنند که اولین نسخه از مجموعه بازی‌های DOOM روی آن اجرا شود.
اپل تی‌وی یک دستگاه همه کاره است که می‌تواند مورد توجه بازی‌کننده‌ها هم قرار بگیرد. دستگاهی که می‌تواند در کنار کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، جایگاه مخصوص خودش را پیدا کند.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما