فروش NieR: Automata از ۲.۵ میلیون نسخه گذشت

امیرحسین میرزایی ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس، تهیه کننده‌ی بازی NieR: Automata خبر از موفقیت بسیار خوب این بازی داده است. طبق گفته‌ی این شرکت، فروش NieR: Automata در یک سالی که از عرضه‌ی آن می‌گذرد، از ۲.۵ میلیون نسخه گذشته است.

این ۲.۵ میلیون نسخه، هم نسخه‌های دیسکی بازی و هم نسخه‌های دیجیتال آن را شامل می‌شود.

این ۲.۵ میلیون نسخه، هم نسخه‌های دیسکی بازی و هم نسخه‌های دیجیتال آن را، روی دو پلتفرم پلی‌استیشن۴ و هم‌چنین کامپیوتر شامل می‌شود.

بازی NieR: Automata در ۲۳ فوریه سال گذشته‌ی میلادی روی پلی‌استیشن۴ و در ژاپن عرضه شد. این بازی در روز ۷ مارس روی پلی‌استیشن۴ و بیرون از ژاپن عرضه شد و یکی دو هفته پس از آن شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی کامپیوتر بازی بودیم.

به عنوان یکی از بازی‌های عجیب و غریب سال گذشته، NieR: Automata توانست موفقیت‌های بسیار خوبی کسب کند. داستان و موسیقی این بازی نامزد دریافت جوایز متعددی در بین عناوین سال گذشته بود و توانست حتی از سوی برخی از منتقدان، به عنوان بهترین بازی‌های سال گذشته انتخاب شود.

NieR: Automata ساخته‌ی استودیوی بازی‌سازی پلاتینیوم گیمز، یعنی سازندگان بایونتا و ونکوییش است. با این حال، کارگردانی بازی و قصه‌ی آن، برعهده‌ی تهیه کننده‌ی مجموعه‌ی NieR و Drakengard یعنی «یوکو تارو» بوده است.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar نوید

    بازی خیلی خوبیه من تا بازی نکرده بودم فکر نمیکردم انقدر گیم پلی خوبی داشته باشه گرافیک عالی . البته من هنوز این سبک بازیای ژاپنی درک نکردم که چرا انقدر باید هیل تو بازی بخری که بتونی غولای خفنو بزنی!!