فصل ۷ سریال Game of Thrones تاخیر خورد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
game of thrones

قسمت آخر فصل ۶ سریال Game of Thrones به حدی پرتلاطم و هیجان‌انگیز بود که صبر کردن برای فصل بعدی بسیار سخت شده است. اما حالا به نظر می‌رسد که مجبور هستیم تا زمان پخش این مجموعه مدت بیشتری صبر کنیم. مقصر کیست؟ هوا! چون هنوز زمستان نیامده.

شبکه‌ی HBO معمولا پخش هر فصل Game of Thrones را در ماه آوریل شروع می‌کند (به استثنای فصل ۳ که در اواخر ماه مارس شروع شد)، اما طبق گفته‌ی‌ «دیوید بنیاف» (David Benioff) و «دن ویس» (Dan Weiss)، فیلم‌برداری فصل بعد به احتمال زیاد تاخیر خواهد خورد چون در اکثر لوکیشن‌های فیلم‌برداری این مجموعه در اروپا هنوز زمستان نشده، هر چند که در وستروس زمستان فرا رسیده است.

این دو گفتند: «هنوز تاریخ پخش را نمی‌دانیم، اما امسال کمی دیرتر خواهد بود. ما کارمان را کمی دیرتر شروع کرده‌ایم، چون زمستان در فصل بعدی رسیده و در حال حاضر هوای آفتابی به کار ما نمی‌آید. بنابراین ما همه‌ی کارهایمان را عقب انداختیم تا هوای کمی دلگیر و خاکستری و سرد شود.»

خیلی مشتاق هستیم که بدانیم این مجموعه تلویزیونی دقیقا کی به HBO بازمی‌گردد، آن هم وقتی که بنیاف و ویس پیش‌بینی کرده‌اند که تنها ۱۳ قسمت تا پایان Game of Thrones باقی مانده است.

منبع: The Verge

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۷ دیدگاه
 1. مهدی

  اگه همه چیز با جلوه ویژه حل میشد اونا تو این کارا صد سال از ما جلوتر وارد ترن پس بهتره کمتر تز بدیم صبر کنیم

 2. مشتاق

  تاریخش مشخص شده ها شماها خوابید!

  February 2017

 3. مهدی برشدی

  سریال بسار جزاب و دیدنی و متفاوت با هر سریال و فیلم سینمایی هست که روش انقلابی در مقابل با شخصیت های اصلی داستان و قهرمان ها داره و همین موضوع است که باعث بوجود آمدن سوپرایز و شگفتی در سریال است و به یک سریال متفاوت تبدیل شده
  به نظر من ارزش ۲ سال انتظار را هم دارد

 4. میلاد R34L

  ۶ ساله همه رو الاف کردن
  واقعا عذاب میدن ملتو
  انگار که ما نمیدونیم جلوه های ویژه چیه و کلا از هیچی سر در نمیاریم چون گفتن الان تابستونیه الان دیگه همه قطعا باید قانع بشن

  1. sohil

   این سریال و برای پخش خانگی تا همینجام کلی هزینه کردن حالا برای هرقسمت یه جلوه ویژه زمستانی بزارن کلی هزینه ها بال میره

 5. B.P

  ای بابا حالا کی یک سال دیگه صبر میکنه :((((

  1. delavar

   کاش یکسال بود باید دوسال صب کنی یه سال دیگه تازه فیلم برداریشه یه سالم طول میکشه پخش شه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما