رتبه‌بندی باکیفیت‌ترین خودروهای داخلی (خرداد ۹۷)

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
کیفیت خودرو داخلی

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، وضعیت کیفیت خودروهای داخلی را در اردیبهشت ماه امسال اعلام کرد. خودروهای ارزیابی شده در دو گروه سبک و سنگین دسته‌بندی می‌شوند. در این مطلب به رتبه‌بندی باکیفیت‌ترین خودروهای داخلی سبک در دو دسته وانت و سواری نگاهی می‌اندازیم.

به گزارش تسنیم، براساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ تعداد ۹۶۴۹۲ دستگاه خودرو تولید شده است. از این تعداد دستگاه تولید شده، ۹۹ درصد به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، ۴۴ مدل خودرو درگروه سبک و ۹ مدل خودرو در گروه سنگین را شامل می‌شود.

رتبه‌بندی کیفیت خودروهای داخلی (وانت)

در بخش سطح قیمتی ۲ وانت‌های تولید داخل، خودروی وانت تندر با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودرو تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

کیفیت خودروهای داخلی

رتبه‌بندی کیفیت خودروهای داخلی (سواری)

در سطح قیمتی ۱ بخش سواری، خودروهای پژو ۲۰۰۸، نیومزدا ۳، گرند ویتارا و در سطح قیمتی ۲ خودروهای کیا سراتو و هیوندای i20 با کسب ۴ ستاره به عنوان باکیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل معرفی شدند.

باکیفیت ترین خودروهای داخلی

خودرو داخلی در سطح قیمتی ۳ خودروی آسا B30 و در سطح قیمتی ۴، رنو ساندرو، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس و پارس تندر با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودرو تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند. در این میان، محصولات سایپا X111و  X132 با کسب تنها ۱ ستاره کیفی به عنوان بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل محسوب می‌شوند. با توجه به فهرست کیفیت خودروهای تولی داخل، به نظر شما کدام ماشین‌ها هنوز ارزش خرید نسبتا بالایی برای مشتریان ایرانی دارند؟

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۳ دیدگاه
  1. shahabmp

    جالبه هیچ کدوم از اشینای سطح قیمتی ۲ واقعا تو اون سطح نیستن، سطح ۳ هم نصفشون بالای ۵۰ میلیون ان واقعا، اینا قیمتارو از جاشون در میارن، ما هم بریم از همون جاشون ماشین بخریم!!!!

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه