سونی اطلاعات بیشتری از فیلم ایموجی منتشر کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

«کریستین بلسون» (Kristine Belson) از «سونی پیکچرز» (Sony Pictures) اطلاعات جدیدی از فیلم «ایموجی» (Emoji) منتشر کرده و گفته که این فیلم شباهت‌هایی به انیمیشن Inside Out دارد.

در فیلم ایموجی با نرم‌افزارهای محبوب تلفن‌های همراه هوشمند هم مواجه خواهید شد.

امروزه از هر سوژه‌ای برای ساخت فیلم و انیمیشن استفاده می‌شود. سونی هم در این میان حق ساخت فیلم براساس ایموجی‌ها را در اختیار خودش درآورده و قصد دارد چنین فیلمی را تولید و راهی بازار کند. براساس اطلاعاتی که از سوی کریستین بلسون از استودیوی سونی پیکچرز منتشر شده، این فیلم به دنیای مرموزی که ایموجی‌ها در گوشی‌های کاربران دارند، می‌پردازد. ایموجی‌ها در دهکده‌ی مخصوص خودشان زندگی می‌کنند و کارهای روزانه‌ی خودشان را انجام می‌دهد.

emoji-movie-2-1

همچنین به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد از چند نرم افزار مختلف برای حضور در این فیلم استفاده کند. به طور مثال در یکی از صحنه‌ها، شخصیت فیلم از طریق برنامه‌ی Spotify به موسیقی گوش می‌کند. همچنین احتمال دارد که از برنامه‌ی فیسبوک هم در این فیلم استفاده شود. البته بعید نیست که در این فیلم از محصولات مختلف خود شرکت سونی هم استفاده شود. البته هیچ کدام از این اطلاعات هنوز تایید نشده‌اند و باید ببینیم در آینده سونی چه چیزهایی را برای این فیلم در نظر می‌گیرد و به چه شکل می‌خواهد این فیلم را به خوبی انیمیشن Inside Out بسازد.

‌‌‌‌‌‌

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌

  ????? ?????? ???? ???? ??برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امیرحسین

    باید جالب باشه. ممکنه سر و کله تبلیغ تلفن های همراه هم توی این فیلم پیدا بشه. D:
    قطعاً فیلم پرسودی باید برای سونی باشه به دلیل: “در فیلم ایموجی با نرم‌افزارهای محبوب تلفن‌های همراه هوشمند هم مواجه خواهید شد.”

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما