قابلیت‌های جدید برای استوری‌های اینستاگرام

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استوری اینستاگرام از زمانی که برای اولین‌بار عرضه شد تا امروز راه طولانی را پیموده‌ است. قرار بود کاربران محدود به گذاشتن عکس‌هایی باشند که در کمتر از ۲۴ ساعت گرفته بودند اما به تدریج همه چیز تغییر کرد. حالا در یک به روزرسانی جدید در استوری‌های این اپلیکیشن اینستاگرام به کاربرانش اجازه می‌دهد که چند عکس یا ویدیو را یک‌باره آپلود کند.

اینستاگرام درباره این ویژگی جدید توضیح داده است: «حالا کاربران اینستاگرام قادر هستند که چند عکس و ویدیو را همزمان در استوری اینستاگرام بگذارند. چه بخواهید همه داستان‌تان را در یک فریم مرور کنید تا مطمئن شوید همه چیز درست است یا منتظر باشید تا به اینترنت قوی‌تر وصل شوید که همه عکس‌ها و ویدیوهای آن روز آپلود شوند، در هر دو صورت حالا همه چیز ساده‌تر و سریع‌تر شده تا در عرض یک لحظه استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذارید.»

استوری

پیش از این کاربران فقط می‌توانستند یک عکس یا ویدیو را در یک زمان آپلود کنند که برای آنهایی که تمایل زیادی به گذاشتن استوری داشتند به معنای این بود که باید چندین بار برای آپلود به صفحه مراجعه می‌کردند. این به روزرسانی می‌تواند جلوی تلف شدن وقت را برای آپلود شدن یک استوری بگیرد. به علاوه کاربران قادر خواهند بود که هر فریم از استوری را ادیت کنند و پیش از آپلود یک پیش‌نمایش از آن را داشته باشند.

این تغییرات برای کاربران اندروید در دسترس است ولی طبق اطلاعیه اینستاگرام کاربران iOS باید چند هفته‌ای صبر کنند تا در به روز رسانی جدید آنها هم بتوانند تغییرات را در استوری‌شان اعمال کنند.

منبع: ubergizmo

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما