قابلیت پخش زنده به اینستاگرام اضافه شد

مجید نوردوست ۱ آذر ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۱ 22 نوامبر 2016 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

همان‌ طور که از قبل مشخص شده بود، اینستاگرام قصد داشت قابلیت پخش زنده را در اختیار کاربران قرار دهد. حالا این ویژگی جدید عرضه شده و می‌توان از آن استفاده کرد. ویژگی‌ پخش زنده‌ی اینستاگرام در قسمت Stories قرار می‌گیرد. البته هنوز این به‌روزرسان به شکل عمومی عرضه نشده و در چند هفته‌های آینده در اختیار همه‌ی کاربران قرار میگیرد.

مدت زمان پخش زنده در اینستاگرام یک ساعت خواهد بود.

براساس اطلاعات منتشر شده استفاده از قابلیت پخش زنده بسیار راحت خواهد بود. کاربران می‌توانند در برنامه اینستاگرام قسمت دوربین را فعال کنند و دکمه‌ی Start Live Video را لمس کنند. با این کار به راحتی می‌توانند ویدیوهای خودشان را زنده پخش کنند. حتی مشخص شده که به مدت یک ساعت می‌توان ویدیوهای زنده پخش کرد.

پخش‌زنده  به افرادی نشان داده خواهد شد که کاربران اجازه‌ی دیدن استوری‌ها را به آن‌ها داده‌اند. در زمان دیدن این ویدیوها هم تگ پخش زنده را مشاهده خواهید کرد.  همچنین می‌توان در زمان پخش‌زنده کامنت هم برای کاربران گذاشت. در ادامه می‌توانید ویدیوی این قابلیت جدید را مشاهده کنید:

 

 

منبع: Instagram

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. دنیز دنیز

    با سلام آیا این قابلیت فقط در گوشی هایی که دوربین بالایی دارد اجرا می شود ؟ چون من نتونستم از این قابلیت استفاده کنم یعنی در واقع ندارم حتی بعد از آپ دیت کردن برنامه اینستاگرام باز نتوانستم ولی در گوشی همسرم این قابلیت وجود دارد؟