قاب ضدآب شبرنگ برای AirPod به چه دردی می‌خورد؟

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکتی به نام کاتالیست (Catalyst) امروز از عرضه‌ی قاب ضدآب برای ایرپاد (AirPods) خبر داد. این قاب که برای کیس نگه‌دارنده‌ی ایرپاد ساخته شده «قاب کاتالیست برای ایرپاد» (Catalyst Case for AirPods) نام گرفته است. این نام بی‌خلاقیت احتمالا تنها فایده‌ای که دارد این است که یادمان نمی‌رود قاب‌ها برای چه چیزی ساخته شده‌اند.

این قاب ضد آب و ضدضربه از سیلیکون ساخته شده و یک قسمت برای ورودی کابل لایتنینگ در زیر آن وجود دارد. این قاب‌ها بارنگ‌های مختلفی از جمله آبی، بنفش، سفید و شبرنگ عرضه می‌شود. شاید سوال شما هم این باشد یک قاب شبرنگ ضدآب چه وقت ممکن است لازم باشد؟ شاید برای یک شیرجه‌ی عمیق ناگهانی در دریا آن هم نیمه شب!

این‌که آیا قاب‌های ایرپاد به کارتان می‌آید یا نه قطعا برای هر کسی متفاوت خواهد بود. هنوز هدف ساخت این قاب‌ها را واقعا نمی‌دانیم. در حال حاضر قاب سیلیکونی کاتالیست برای ایرپاد با قیمت ۲۴.۹۹ دلار پیش فروش می‌شود و این قاب‌ها اردیبهشت ماه وارد بازار می‌شود.

Catalyst پیش‌تر برای Apple Watch هم قاب ضدآب و شبرنگ طراحی و تولید کرده بود که به نظر می رسد آن‌ها حداقل کاربردی‌تر باشند.

نظر شما در باره‌ی این قاب‌های ضدآب چیست؟ فکر می کنید به‌درد بخور هستند؟

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیرحسین فرجی

    با سلام. زمانی که متوجه حمله ی دزدان دریایی بشیم ایر|پاد رو میندازیم تو دریا تا دست دزدها نیفته و وقتی رفتن شیرجه میزنیم درش میاریم!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه