فراری برای یکسال دیگر قدرتمندترین برند جهان لقب گرفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Ferrari F80 قدرتمندترین برند

فراری برای دومین سال پیاپی قدرتمندترین برند جهان لقب گرفت. انتشار این خبر می‌تواند سیل عظیمی از سرمایه را به سمت این برند ایتالیایی سرازیر کند. مطابق گزارش سالانه آژانس برند فایننس ین خبر می‌تواند سیل عظیمی از سرمایه را به سمت این برند ایتالیایی سرازیر کند. مطابق گزارش سالانه که به ارزیابی برندهای مختلف در دنیا اشتغال دارد، فراری با کسب نمره ۹۴.۱ از ۱۰۰ در شاخص قدرت برند، توانست عنوان قوی‌ترین برند جهان را از آن خود کند. از بین تمامی برندهای جهان تنها ۱۲ برند موفق شدند در لیست برترین برندهای سال قرار بگیرند که فراری صدرنشین آن‌ها شد.

دیوید هیگ رئیس آژانس برند فایننس پس از انتشار این گزارش گفت:

فراری برندی است که توسط تمامی مردم دنیا مورد تحسین واقع می‌شود که این مورد نشان‌دهنده قدرت این شرکت ایتالیایی است. هرکسی قدرت خرید خودروهای فراری را ندارد، به همین دلیل بازار خرید و فروش لوازم جانبی فراری بسیار داغ است و افراد می‌توانند کیف،‌ ساعت، عطر و ادکلن یا اسباب بازی با لوگو فراری خریداری کنند. با توجه به رویکرد بازار مدیران فراری نیاز دارند تا برنامه‌ریزی خوبی برای چشم‌انداز برند خود داشته باشند و در مورد واگذاری حق امتیاز برند خود محتاط عمل کنند.

قدرتمندترین برند فراری

فراری در صدر فهرست قدرتمندترین برند صنعتی جهان!

سال گذشته نیز فراری موفق شد تا عنوان قدرتمندترین برند دنیا را از آن خود کند. در این سال فراری با کسب نمره ۹۴.۸ از ۱۰۰ توانست ۱۹ برند دیگر را پشت سر گذاشته و به صدرنشین لیست برترین نشان‌های تجاری جهان تبدیل شود. رقبای فراری در این لیست شرکت‌های شناخته شده‌ای همچون کوکاکولا، مک دونالد و دیزنی بودند. ارزش برند فراری از سال گذشته تاکنون ۹ درصد افزایش یافته و به رقم ۹.۱ میلیارد دلار رسیده است. فروش فوق‌العاده محصولات فراری شامل خودرو و لوازم جانبی، دلیل اصلی افزایش مثبت ارزش برند فراری بوده است.

قدرتمندترین برند فراری

سال ۲۰۱۹ میلادی برای فراری سالی پر از خبر بود. در این سال برند ایتالیایی از پنج مدل جدید رونمایی کرد که برخی از آن‌ها در سال ۲۰۲۰ وارد بازار خواهند شد. دو محصول فراری SF90 استراداله و فراری روما از ساخته‌های جدید فراری هستند که هرکدام بخش‌های جدیدی از بازار را مورد هجوم قرار خواهند داد. فراری در بازار لوازم جانبی نیز حضوری فعال دارد. این شرکت اخیرا قراردادی را با برند تولید پوشاک جورجیو آرمانی به امضا رسانده تا فروش محصولاتی همچون تی‌شرت، عینک آفتابی و سایر لوازم جانبی گسترده‌تر از قبل صورت بگیرد.

منبع: MOTOR1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما