قرعه‌کشی روز سی‌‌ودوم جشنواره «ماه برکت» برگزار شد

۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۵ ۳ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دیجی‌کالا؛ بزرگترین فروشگاه آنلاین خاورمیانه، طبق وعده‌ای که به کاربران خود داده بود، سی‌‌ودومین قرعه‌کشی جشنواره‌ی «ماه برکت» را برگزار کرد.

پنج‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۵ سی‌‌ودومین قرعه‌کشی روزانه‌ی جشنواره بزرگ «ماه برکت» برگزار شد و برندگان این قرعه‌کشی شناخته شدند.

آقای «سینا حسینی» برنده‌ی یک دستگاه مودم DLink، آقای «محمد دشتکی» برنده‌ی یک دستگاه تبلت ILife، آقای «سید محمدرضا نجف‌زاده» برنده یک دستگاه تلفن همراه Neffos، آقای «محمد جعفری» برنده یک دستگاه تلفن همراه Lenovo و آقای «مسعود ایمانی» برنده‌ی یک دستگاه دوربین عکاسی Fuji Jx550 شدند.

لازم به یادآوری است، در طول برگزاری جشنواره‌ی «ماه برکت» تمام کاربرانی که بیش از دویست‌هزار تومان خرید کنند، در قرعه‌کشی‌های روزانه یک دستگاه مودم ۴G D-Link،  یک تبلت iLife و  یک عدد گوشی موبایل TP-Link شرکت داده می‌شوند. در این جشنواره، هر خرید دویست‌هزار تومانی یک امتیاز دارد و مجموع امتیازات در قرعه‌کشی لحاظ خواهد شد.

هم‌چنین در مدت اجرای این جشنواره، هر روز قرعه‌کشی پنج محصول برای ۵ نفر از خریداران برگزار می‌شود. این قرعه‌کشی‌ها، هفت روز پس از خرید کالا انجام می‌شود.

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، به ازای هر خریدی که تا پایان ایام عید سعید فطر انجام شود، یک بن ارسال رایگان کالا (برای خریدهای بیش‌تر از ۱۰۰ هزار تومان) جهت استفاده، تا پایان سال ۱۳۹۵ ارسال می‌کند.

شما می‌توانید در طول ماه مبارک رمضان، هم‌چنان خریدهای خود را از نسخه‌ی وب دیجی‌کالا و همچنین اپلیکیشن این فروشگاه بزرگ انجام دهید و در کم‌ترین زمان ممکن، منتظر ارسال کالای خود باشید.

برگزاری مراسم قرعه‌کشی نهایی و ارسال جوایز، بعد از ماه مبارک رمضان صورت می‌گیرد.

دیجی‌کالا با تاکید بر سه اصل همیشگی خود «بررسی»، «انتخاب» و «خرید آنلاین» روزه‌داران عزیز را به این جشنواره‌ی بزرگ دعوت می‌کند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: دیجی‌کالا

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

دیدگاه شما