قهرمانان دیجی‌کالا در روزهای بحران کرونا

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۷ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

قهرمانان ما از سنگ و فولاد نیستند، پرواز نمی‌کنند و شکست‌ناپذیر هم نیستند. قهرمانان ما انسان‌هایی هستند که ایستاده‌اند تا ایران در خانه بماند.

در این روزهای سخت و بحرانی، دورکاری و قرنطینه برای همکاران بخش عملیات دیجی‌کالا معنایی ندارد و هر ساعت از شبانه‌روز در مراکز پردازش دیجی‌کالا هستند تا با رعایت حداکثر اصول بهداشتی، مشتریان دیجی‌کالا را تنها نگذارند. این افراد در خط مقدم دیجی‌کالا هستند و کار کردن آن‌ها در این شرایط فداکاری است، چرا که انتخاب اخلاقی این بود کسی در چنین شرایطی مجبور به آمدن در محل کار نباشد.

این روزها بالاترین سطوح بهداشتی در مراکز عملیات دیجی‌کالا رعایت می‌شود. حفظ سرویس برای کاربران در کنار حفظ سلامت پرسنل چالش این روزهای دیجی‌کالا است، اما ما معتقدیم استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی در بحرانی مثل شیوع ویروس کرونا از یک “آپشن” به “ضرورت” تبدیل می‌شود و همه تلاشمان را می‌کنیم تا در این روزها بیشتر از هر زمان دیگری در خدمت مشتریان وفادار دیجی‌کالا باشیم.

علاوه بر این ۴۰ هزار فروشنده از سراسر ایران تلاش می‌کنند تا محصولات خود را از کارگاه‌ها و انبارها به ۳۰ مرکز پردازش و انبار دیجی‌کالا در سراسر کشور برسانند.

امیدواریم با تلاش بی‌وقفه همکاران ما در بخش‌های مختلف دیجی‌کالا بتوانیم بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان دیجی‌کالا برسانیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ comment
 1. Avatar سیناحسینی

  سلام وقعا دست همتون درد نکنه بابت این همه تلاشتون از صمیم قلب واسه همتون آرزوی سلامتی دارم

 2. Avatar آرمین

  سلام وقت بخیر .خسته نباشین خیلی کار مهمی تو این اوضاع انجام میدین .دستتون درد نکنه.فقط ای کاش

  پرداخت در محل راغیر فعال نمیکردین
  ممنون

 3. Avatar مهدی اسودی

  دمتون گرم ، سلامت باشید

 4. Avatar امیر

  انشاالله سالم و سلامت باشین خدا خیرتون بده