قیمت اپل واچ کاهش پیدا کرد

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Apple Watch 2

برخی از فروشگاه‌ها ساعت هوشمند «اپل واچ» (Apple Watch) را با قیمت کمتری به‌فروش می‌رسانند و علاقه‌مندان می‌توانند این ساعت را با پرداخت ۱۰۰ دلار کمتر خریداری کنند.

قیمت اپل واچ ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد.

در حالی که احتمال معرفی «اپل واچ ۲» (Apple Watch 2) در کنار آیفون ۵se و آیپد ایر ۳ کم است، برخی فروشگا‌ها قیمت نسل اول ساعت هوشمند اپل را کاهش داده‌اند. از جمله‌ی این فروشگاه‌ها می‌توان به  Best Buy، Target و B&H اشاره کرد. این فروشگاه‌ها در حال حاضر اپل واچ را ۱۰۰ دلار ارزان‌تر می‌فروشند. در حال حاضر کاربران می‌توانند مدل ورزشی این ساعت هوشمند را با قیمت ۲۴۹ دلار خریداری کنند.

این کاهش قیمت، احتمال عرضه‌ی نسل جدید اپل واچ یا همان اپل واچ ۲ را افزایش داده است. لازم به ذکر است که سامسونگ هم با توجه به نزدیک شدن به زمان معرفی گلکسی S7، قیمت گلکسی S6 را کاهش داده است.

البته در شایعات گذشته گفته شده بود که اپل قصد ندارد نسل جدید ساعت هوشمند خودش را در تاریخ ۲۵ اسفند ماه معرفی کند. دلیل این کار هم تامین نشدن قطعات مورد نیاز این ساعت در زمان مورد نظر بوده است. همچنین احتمال دارد که اپل مدل‌های جدیدی را از نسل اول ساعت هوشمندش معرفی کند و به همین دلیل قیمت مدل‌های فعلی را کم کرده.

Apple Watch 2

طرح احتمالی اپل واچ ۲

‌‌‌‌‌‌

به هر حال در تاریخ ۲۵ اسفند ماه مشخص می‌شود که شایعات منتشر شده تا چه اندازه درست بوده‌اند.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Ubergizmo

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar قاسم

    تو ایران که ماشالا روز به روز داره افزایش پیدا میکنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه