لانچر جدید مایکروسافت گوشی‌های اندرویدی را زیباتر از قبل می‌کند

۱۵ مهر ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مایکروسافت چند سالی می‌شود که لانچر مخصوص خودش را رای گوشی‌های اندرویدی عرضه کرده است. Arrow Launcher یکی از همین لانچرها بود که ظاهری زیبا و ساده داشت و خیلی هم سریع بود. حالا این شرکت لانچر دیگری عرضه کرده که بسیار با Arrow متفاوت است. این لانچر جدید Microsoft Launcher نام دارد که هم اکنون می‌توانید نسخه پیش نمایش آن را نصب کنید.

لانچر جدید مایکروسافت باعث می‌شود که به راحتی بتوانید گوشی‌تان را به کامپیوترهای ویندوزی متصل کنید. می‌توانید کار ویرایش متن، عکس و تماشای یک سایت را روی گوشی شروع کنید و آن را روی کامپیوتر به پایان برسانید. حتی می‌توانید یک فایل را از روی گوشی انتخاب کنید و بگویید که روی کامپیوتر اجرا شود. اگر از جمله افرادی هستید که از وان‌درایو، آفیس و اوت‌لوک استفاده می‌کنید، قطعا این لانچر جدید نظر شما را به خودش جلب می کند.

لانچر مایکروسافت به تقویم‌ هم دسترسی دارد و به همین دلیل می‌توانید تمام قرارهای‌تان را مشاهده کنید.

اگر از کاربرانی هستید که Arrow Launcher را روی گوشی‌شان نصب کرده‌اند، به شکل خودکار به مایکروسافت لانچر به‌روزسانی خواهید شد. سایر کاربران هم می‌توانند این برنامه در فروشگاه گوگل پلی جست‌وجو کنند.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar شکست ویندوز فون

    مایکروسافت اگر بیل زن بود در خونه خودشو بیل میزد با محیط مسخر ویندوز فوناش که چی برای اندروید لانچر اونم از نوع عامه پسندش میزنه ولی ما ویندوز موبایلیا همه در حسرت یه تغییر کوچک در ظاهر تلفن همراهامون رو داریم
    کلا ویندوز فون یعنی حرس خوردن چه ظاهر چه نرم افزار با اون استور ناقسش