برگزاری نمایشگاه خودرو تهران لغو شد

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نمایشگاه خودرو تهران ۹۷

رییس شورای شهر تهران از لغو برگزاری نمایشگاه خودرو تهران ۹۷ خبر داد. قرار بود این نمایشگاه از شنبه هفته آینده مورخ ۲۹ اردیبهشت کار خود را آغاز کند و درهای آن تا پنج‌شنبه ۳ خرداد به روی عموم باز باشد.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی پس از گلایه برخی از اعضای شورای شهر مبنی بر برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در شهر تهران گفت: روز گذشته رئیس شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌ها با بنده تماس گرفت و از کنسل شدن برگزاری نمایشگاه خودرو در نمایشگاه بین‌المللی خبر داد. اسفندی، رییس شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌ها گفت: این نمایشگاه برگزار نمی‌شود. قرار هم نبود این نمایشگاه بین‌المللی باشد، بلکه تنها در سطح کشور گروه‌های خودروساز به ارائه دستاوردهای خود می‌پرداختند. علی رغم اینها ما نیز از عدم برگزاری این نمایشگاه پرمخاطب در تهران تشکر می‌کنیم.

طی تماسی که با شرکت برگزار کننده‌ی این نمایشگاه داشتیم، دلیل لغو نمایشگاه را جویا شدیم و از احتمال به تعویق افتادن آن بعد از ماه رمضان پرسیدیم. در پاسخ به ما گفته شد با وجود اخذ مجوز، شورای شهر مخالفت شده و برگزاری این نمایشگاه به تاخیر افتاده است. هنوز زمان برپایی این نمایشگاه مشخص نیست و درصورت قطعی شدن برنامه، اطلاع‌رسانی مجدد می‌کنیم.

نمایشگاه خودرو تهران ۹۷

برگزاری نمایشگاه خودرو تهران ۹۷ فعلا لغو شده. این احتمال وجود دارد تاریخ برگزاری این رویداد به اواخر ماه رمضان به تعویق بیفتد.

قرار بود امسال شاهد برگزاری دو نمایشگاه خودرو تهران و نمایشگاه خودرو شهر آفتاب باشیم. درحال حاضر برگزاری این نمایشگاه لغو شده و ممکن است تاریخ برپایی آن به تعویق بیفتد. درصورت لغو شدن این رویداد باید منتظر برگزاری نمایشگاه خودرو شهر آفتاب باشیم. نمایشگاه خودرو پس از ۱۱ سال غیبت در بهمن سال ۹۵ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب برگزار شد. پارسال زمان برگزاری این رویداد به آذرماه افتاد که مصادف با زمان برگزاری امتحانات میان‌ترم و ترم دانش‌آموزان و دانشجویان بود. هم‌چنین نمایشگاه خودرو شهر آفتاب ۹۶ به خاطر بسته بودن سایت ثبت و سفارش، جای خالی خیلی از شرکت‌ها از جمله پرشیاخودرو با محصولات ب‌ام‌و، ایلیا خودرو با محصولات لوتوس و اطلس خودرو با محصولات کیا به خوبی احساس می‌شد.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar javad

    نمایشگاه چی؟کشک چی؟آش چی؟
    ۴تا ماشین چینی و ۴تا اشغال داخلی
    با قیمت هایی ک روزانه بالا میرن

    دیدن داره؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه