لومیا ۹۵۰XL به همراه ۲۰۰ یورو لوازم جانبی عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مایکروسافت در تاریخ ۱۴ مهر ماه قصد دارد از محصولات جدید خودش رونمایی کند. به احتمال زیاد گوشی‌های جدید لومیا هم در این مراسم به نمایش در می‌آیند.

گوشی لومیا ۹۵۰XL با بدنه‌ای از جنس پلی‌کربنات ساخته شده و در بسته‌بندی آن ۲۰۰ دلار لوازم جانبی قرار گرفته است.

به‌تازگی یک سایت فرانسوی به نام SmartphoneFrance.info گفته که گوشی لومیا ۹۵۰XL با قیمتی نزدیک به آیفون ۶s عرضه می‌شود، اما به اندازه ۲۰۰ یورو لوازم جانبی به همراه خواهد داشت.
این سایت در ادامه گفته است که گوشی لومیا ۹۵۰XL در مراسم ۱۴ مهر ماه شرکت مایکروسافت که در شهر نیویورک برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید. همچنین مشخص شده که در تاریخ ۶ آبان هم می‌توان این گوشی را پیش‌خرید کرد. در حالی که هنوز اطلاعاتی از لوازم جانبی عرضه شده به همراه این گوشی منتشر نشده، به نظر می‌رسد که مایکروسافت به همراه لومیا ۹۵۰XL یک Continumm Dock و شارژ بی‌سیم عرضه می‌کند. دستگاه Continuum Dock سه عدد پورت USB، خروجی HDMI و Displayport خواهد داشت.
در گذشته به این موضوع اشاره شده بود که این گوشی از بدنه‌ای با جنس پلی‌کربنات ساخته خواهد شد. این سایت فرانسوی جنس بدنه‌ی لومیا ۹۵۰XL را تایید کرده و گفته که استفاده از بدنه‌ای از جنس پلی‌کربنات برای به کار بردن شارژ بی‌سیم بوده است. در این اطلاعات گفته شده که این تلفن همراه با توجه به اینکه از فلز ساخته نشده، کیفیت بسیار خوبی دارد.

منبع: VR-Zoneبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما